tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Tajemnica zakończenia Wiedźmina 3 - czy tylko jeden finał jest kanoniczny?

75 143 wyświetlenia 28 czerwca 2015

Na tropie przeznaczenia

Wiedźmin 3: Dziki Gon oferuje 3 różne zakończenia historii Ciri i Geralta. Wiemy jednak, że powstaną kolejne gry w tym świecie - czyżby tylko jedno zakończenie było kanoniczne? Oto teoria, w której podążamy śladem wróżb i przeznaczenia, od którego nie da się uciec. Program zawiera liczne spoilery!

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.06.2015 22:53
odpowiedz
matekk95
4
Junior

Przecież Geralt całą sagę i gry mówi że nie wierzy w przeznaczenie, dlatego to zakończenie jest najmniej kanoniczne :)

29.06.2015 23:28
odpowiedz
Adam2015
3
Legionista

Moim zdaniem nasze własne zakończenie jest prawdziwe. Trochę materiał przypomina mi wykład, który ma udowodnić, że Sheard jednak przeżył, zróbmy kolejną część.

01.07.2015 16:34
1
odpowiedz
DWX
5
Junior

Jest jedno "ale". Geralt pojawia się w epilogu "Sezonu Burz", który ma miejsce długo po wydarzeniach zarówno z sagi jaki i samej gry.

01.07.2015 18:55
odpowiedz
Adam2015
3
Legionista

Myślę, że ta wypowiedź Pana Andrzeja wszystko wyjaśnia [link]
Film Youtube Andrzej Sapkowski na konwencie Dni Fantastyki 2014 czas 45 minut 43 sek

01.07.2015 19:05
Aen
odpowiedz
Aen
192
Anesthetize

W moim zakończeniu Nilfgaard przegrał i Emhyra zabiła cesarska opozycja. Wielu osobom wyszło zwycięstwo Płomienia i śmierć Radowida. Od której decyzji w grze zależy zwycięstwo Radowida/Emhyra?

02.07.2015 14:26
victripius
odpowiedz
victripius
90
Joker

W moim zakończeniu Ciri zostaje Wiedźminką. Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami, że zakończenie jest trochę mało satysfakcjonujące i nie robi takiego wrażenia, jak te w poprzednich części. Mam nadzieję, że powstanie kolejna część w świecie Wiedźmina, ale już bez Geralta.

02.07.2015 17:00
yadin
odpowiedz
yadin
102
Legend

Jak ktoś nie czytał Sapkowskiego, to nie będzie takich rzeczy wiedział. Nigdy się nie pobrudziłem lekturą fantasy. dla mnie liczyła się tylko gra. Ot, takie upośledzenie społeczne. Drugi raz przeszedłem "Wiedźmina 3" tylko po to, aby ocalić Ciri. Studio pewnie chciało czymś graczy przyciągnąć i oprócz tego trzeciego, najsmutniejszego zakończenia, które ponoć najbardziej odpowiada realiom, dało dwa pozytywne.

02.07.2015 17:07
sajlentbob
odpowiedz
sajlentbob
131
Vetus Fungus

Aen--->

spoiler start

Hmm, pewnie od pomocy w zabiciu Radowida :).
Jeśli podczas uwalniania Filippy powiemy Dijkstrze o Ciri i o porażce negocjacji Emhyra z kompanią handlową (to drugie akurat może być niekonieczne - to mały subquest w Nowigradzie, który. łatwo przeoczyć) aktywuje się zadanie pomocy w zabiciu Radowida.

spoiler stop


IMHO zakończenie "wiedźmińskie" uważam za najsłabsze i zostawiające najwięcej niedosytu. Za to dwa pozostałe są dość zaskakujące i mocne. Sam miałem z Ciri wyjeżdżającą do Emhyra i uważam, że jest świetne.

Co do kanonu, to na razie go nie ma, więc możemy sobie gdybać do woli. Myślę też, że Wiedźmin będzie miał jeszcze jakieś odsłony, być może bez Geralta. Prawda jest taka, że Witcher to już w tej chwili za silna marka, żeby ją porzucać. :)

02.07.2015 20:05
odpowiedz
akwiatek
5
Junior

@DWX To nie był Geralt tylko ta lisiczka-zmiennokształtna. Przynajmniej ja tak odebrałem ten epilog

02.07.2015 21:36
yadin
odpowiedz
yadin
102
Legend

@sajlentbob :: Uważam, że współczesną plagą są wszystkie te "dojrzałe zakończenia", w których ktoś musi odejść, ktoś inny umrzeć. To się powoli przejada. Po raz pierwszy miałem kaca przy "Red Dead Redemption". Potem zlewałem gry, które kończyły się źle.

03.07.2015 00:39
Agrelm
odpowiedz
Agrelm
57
Pretorianin

Nie wydaje mi się aby twórcy kontynuowali wątek Geralta. Zakończyli trylogię i ogłosili, że to jest zwieńczenie jego przygód. Teraz pewnie wykorzystają bogaty świat i następna gra w świecie Wiedźmina (ale to już nie będzie Wiedźmin) może toczyć się w różnych czasach, niekoniecznie po W3. Akcja może rozgrywać się w Kovirze nietkniętym wojną, Nilfaagrdzie, Zeerikaanii, może podczas opowiadań albo może to być nawet strategia czy przygodówka z Jaskrem w roli głównej. Możliwości jest wiele i wątpię aby twórcy dając 3 różne zakończenia nagle ograniczyli uniwersum do jednego. To byłoby niepodobne do ich polityki. Na koniec dodam też, że skoro teoria miałaby się sprawdzić i rzeczywiście najgorsze zakończenie jest prawdziwym to w takim razie Ciri nie żyje bo według tej teorii wiedźmy znają przyszłość, a ostatnia wspomina, że Ciri zginęła więc albo wiedźma się myli co przeczy teorii albo przepowiednia się nie wypełni co również jest sprzeczne.

03.07.2015 01:54
odpowiedz
PowerBulu
26
Chorąży

Pierd**enie o szopenie a medalion był Vesemira nie jej!!

03.07.2015 09:05
lordpilot
👍
odpowiedz
lordpilot
170
Senator

Wczoraj skończyłem, mój finał był słodko-gorzki, ale satysfakcjonujący, jestem zadowolony:

spoiler start

Ciri została cesarzową, Geralt osiadł z Triss w Kovirze, Nilfgaard wygrał wojnę, Temeria została lennikiem Cesarstwa

spoiler stop

.

Kapitalna gra, świetne zakończenie, kapitalne podsumowanie całości i fanserwis do potęgi.

ps. W kluczowe "pozytywne" decyzje dla Ciri trafiłem idealnie - 5/5: tak bym postąpił sam, tak zapewne postąpiłby książkowy Geralt, intuicja mnie nie zawiodła ;-)

04.07.2015 10:12
Inc44
1
odpowiedz
Inc44
18
Legionista

Już mi się rzygać chce tymi przepowiedniami o Białym Zimnie. To tak jakbyśmy my srali w gacie, bo kiedyś tam zgaśnie słońce. Wnerwia mnie też taka dyskusja, że tylko jedno z zakończeń jest kanoniczne. Jaki jest sens robienia gry z decyzjami wpływającymi na los świata jeśli zostaną one kompletnie olane przez twórców. Porównania do książki też bez sensu z tego powodu, to jest gra do ciężkiej kuźwy, to my tu mamy wpływ na zakończenie. Dziecko Ciri jako przeciwnik? Nie dziękuję, nie widzi mi się gra jako 120-letni Geralt. Już prędzej spodziewałbym się Ciri jako protagonistki następnej części o ile jej moce zostały osłabione albo zniknęły. W sumie to nie wiem co mogliby jeszcze zrobić w tej serii, żeby dorównać trójce jeśli chodzi o zawarty content. Spodziewałbym się bardziej jakichś dodatków lub mniejszego spin-offa niż pełnoprawnego sequela.

04.07.2015 11:12
Aen
odpowiedz
Aen
192
Anesthetize

Tak się składa że obecnie grasz jako 120-letni Geralt (mniej więcej).

04.07.2015 12:28
odpowiedz
Tukan29
18
Chorąży

"Żeby doprowadzić do tego niby kanonicznego zakończenia trzeba być totalnym Ch_jem względem Ciri."

gówno prawda, w grze kluczowe są 5 wybory, które decydują jakie zakończenie dostaniemy. Pierwsza to wizyta i cesarza i to czy odbierzemy zapłatę, druga to picie po śmierci vesemira, trzecie to uspokojenie ciri w labolatorium, czwarte to odmówienie pójścia z nią na cmentarz, piąte do pójście z ciri na rozmowę z lożą. Wystarczy spełnić 3 z 5 pkt żeby dostać złe zakończenie. Opanowałem Ciri w tym laboratorium, bo wydawało mi się to najrozsądniejsze, poszedłem z nią na rozmowę z lożą, bo czułem się za nią odpowiedzialny, a ona wcale nie dawała do zrozumienia, że chce to sama załatwić. I 3 wybór który zadecydował, to picie po pogrzebie, ale akurat to wyszło głupio, bo w opcjach dialogowych nie było nic w stylu "chodźmy się napić", tylko uspokojenie Ciri, że nie we wszystkim musi być dobra.

05.07.2015 20:26
odpowiedz
Xardas661
80
Pretorianin

Jakby Redzi mieli dotrzymać słowa, że W3 to zwieńczenie losów Geralta to po pierwsze kiszka, a po drugie, na kolejne części wezmą na warsztat Ciri.

Bo to materiał niestety idealny na cRPG - magia i miecz. Ciri można by rozwijać jako maga ( w końcu Avallac'h mówi, że Ciri ma moc nad którą musi nauczyć się panować ), ma też podstawowe szkolenie wiedźmińskie o czym wszyscy wiedzą. Kobieta jako bohater takiej gry to też byłoby ciekawe. Cycka częściej można by wrzucić ;) I ciekawa by była statystyka jak gracze podchodzą do scen przypadkowego seksu jako kobieta... ale i tak, wolałbym Geralta i nawet na siłę wymyślone kolejne losy lub prequel ( nachętniej!)

06.07.2015 11:36
odpowiedz
Ksimex
6
Junior

Zakończenie w którym Ciri zostaję wiedźminką jest według mnie najbardziej pozytywne, ale i nierealne. Jakby nie patrzeć spełnia się marzenie dziewczyny, które towarzyszy jej przez całą sagę. A także Geralt odnajduje spokój. Zbyt pozytywne to wszystko jak na świat wiedźmina. A co do tego, że Czas końca zapoczątkowało zabijanie elfów Dzikiego Gonu, w przepowiedni jest mowa o Aen Seidhe, a z tego co pamiętam to elfy Gonu to Aen Elle. Mylę się ?

07.07.2015 13:14
Adrianun
odpowiedz
Adrianun
119
Senator

Materiał to jeden wielki spoiler? Już mnie nie ma! :D

08.07.2015 23:42
odpowiedz
Mockiin
2
Junior

Jeżeli mamy już spekulować co mogłoby być w kolejnym wiedźminie to ja mam pewną propozycję. Jeżeli nie zabijemy i przekonamy Keire Metz do pojechania do Kaer Morhen. Po bitwie mamy okzję z nią porozmawiać i dowidujemy się, że mam jakieś plany do których zrealizowania potrzebuje pomocy i Lambert się zgodził jej właśnie udzielić. Teraz nie wiem czy goście z CP Project dali by rade zrobić z tego ciekwawą i oryginalną opowieść, ale na pewno to ma jakiś potencjał.

11.07.2015 18:26
Harry M
odpowiedz
Harry M
147
Master czaszka

spoiler start

Ja miałem zakończanie, że Ciri przeżyła i została wiedźminką. Ciągle sobie wmawiałem, że to co mówisz nie jest prawdą, ale do cholery ile jest w tym racji. To co przedstawiłeś (niestety) do mnie przemawia i rzeczywiście wychodzi na to, że tylko to zakończenie jest kanoniczne. ŚWIETNY materiał.

spoiler stop

11.07.2015 18:27
odpowiedz
Dunajp
4
Junior

Uważam że materiał jest słaby. Przepraszam ale jest w nim sporo błędów jak na fana wiedźmińskiego świata.
1. Wiedźma nie zabrała amuletu Ciri, amulet który miała nałożony na szyi był amuletem Vesemira, natomiast swój Ciri miała przewieszony w sakiewce przy lewym udzie.
2. Zakończenie "złe" nie jest kanoniczne, to jest bzudra. Przepowiedznia Ithliny....jak ktoś uważnie czytał książki to powinien wiedzieć że Geralt nie umarł. Ciri przepowiedziała Geraltowi że zginie od 3 zębów. Jeden cytat z książki zmienia pojmowanie całego zakończenia, i uświadamia że tak naprawdę nie wiemy co stało się z Geraltem. Cytat wypowiedzi Ciri : "W moim własnym świecie nabroiłam nieco i namieszałam w przeznaczeniu..."

Namieszała w przeznaczeniu, tym samym zmieniła przeznaczenie Geralta, jako jedyna Ciri potrafi zmieniać przeznaczenie. Więc pisanie że "złe" zakończenie jest kanoniczne to bzdura. Sam Sapkowski wypowiada się że, jeżeli ktoś jeszcze raz powie że zabił Geralta to go chyba pogryzie.

Tyle w temacie, w materiale jest tyle błędów że nie będę tego wszystkiego komentował. Geralt nie umarł, nie zginął, ale saga książek nie powiedziała nam co się do końca stało z bohaterem. Gra może być swoistego rodzaju kontynuacją sagi książek z tego powodu że pomimo Sapkowski zakończył wątek Wiedźmina w opowiadaniach, to nie dokończył losów Geralta i jego przyjaciół. Dlatego trzy zakończenia, uważam że każde z nich jest prawdziwe, zależnie od tego jak chcielibyśmy aby nasz ulubiony bohater zakończył swoją przygodę.

13.07.2015 00:55
claudespeed18
👍
odpowiedz
claudespeed18
162
Liberty City Finest

Bardzo ciekawe spojrzenie na 'właściwe zakończenie' oraz to, ze może wprowadzać w tajemnice kontynuacji. Tylko, że by wybrać te zakończenie trzeba być mało wyrozumiałym dla Ciri a to już nieco mylące.. chociaż Yen zawsze go karciła za niedomyślność.. Jeśli kontynuacja.. to jako Ciri główna bohaterka, może kilku bohaterów - Wiedźminów, Ciri mogłaby stracić większość mocy, by nie być tak potężna w grze a Geralt.. może zginął, może został ranny, zawsze Ciri mogłaby dążyć do kolejnego uratowania go(w końcu już raz 'umarł'). Można wtedy wprowadzić Konika Ciri i więcej świata Aen Elle do gry, podrózowania w czasie, ratowania przyjaciół, masa możliwości.. Czy twócy mają taki pomysł a może dopiero myślą nad tym.. może nie znajdą czasu.. może uznają by zostawić nas z domysłami, bo już za dużo przewidujemy.. wszystko jest możliwe, jak i każde zakończenie może mieć kontynuację. To tylko filmiki obrazujące chwilę po walce z Gonem ale co potem.. to zależy od naszej wybraźni i wyborów :) Koniec końcow wszędzie widać, że złe zakończenie to śmierć Ciri.. co jednak jeśli to Geralt ginie a nie ona.. strasznie to tajemnicze.

Fajnie by było widzieć kolejną część ale szybko to nie nastąpi(kolejny projekt to Cyberpunk)... choć może to być poboczna odsłona, może Geralt za młodu albo Vesemir 100 lat wcześniej, ciekawa sprawa, ja jednak skłaniałbym się póki co do Wiedźmina z 3 bohaterami(pozostałe Wilki) i nowym wątkiem.

Wszystko co dzieje się przez ostatnie 15 minut gry jest tajemnicze. Nie wiadomo co Ciri zrobiła w wieży a dokładniej w innym świecie, nawet o tym nie mówi, do tego dochodzą rozmowy o przeznaczeniu.. Jakby prosiło się o wyjaśnienie w kontynuacji. Geralt za to w 'złym zakończeniu' bierze do chaty miecz, miecz srebrny bo stalowym rzucił. Symbolika potrzebnego miecze przeciw nacierajacej fali. Co by było gdyby nie wyciągnął miecza z głowy lub rzucił właśnie tym srebrnym.. chyba to też nieco rzuca swiatło na to, że jadnak nie ginie ale jest tajemniczo.. CHOLERA NIE MOGĘ SIĘ TERAZ DOCZEKAĆ KONTYNUACJI.. już zapomniałem o bolączkach technicznych gier CDPR, chcę Wiedźmina 4.. a jak nie wyjdzie to sam spróbuję go zrobić :)

13.07.2015 01:33
odpowiedz
Dr_Wycior
9
Pretorianin

Spin off? Niech już lepiej CDPR zakupi licencję na Thorgala albo cykl Lodowego Ogrodu.

13.07.2015 15:28
piokos
odpowiedz
piokos
98
27 do 1

claudespeed18 => tu masz kluczowe momenty dla zakończenia negatywnego:

spoiler start

1.Po bitwie w Kaer Morhen w ramach misji Krajobraz po bitwie zdecyduj, co powiedzieć dziewczynie po śmierci Vesemira. Powiedzenie jej, że nie może być dobra we wszystkim, to opcja negatywna - Ciri upije się po twoich słowach. Opcja pozytywna, to rozpoczęcie z nią bitwy na śnieżki.

Nie sądziłem, że jeśli jej to powiem to się uchla :/

2.W ramach tej samej misji (Krajobraz po bitwie) możesz udać się na dwór Emhyra. Jeśli w trakcie odwiedzin przyjmiesz od niego pieniądze za przyprowadzenie Ciri, to będzie to opcja negatywna. Jeśli mu odmówisz, to będzie to wybór pozytywny.

Nie przyjąłem, to było oczywiste.

3.W trakcie misji Ostatnie przygotowania będziesz musiał powrócić do gospody Jaskra i udać się na górę, gdzie czeka na ciebie Ciri. Powie ci, że ma wejść do pokoju, gdzie czekają na nią czarodziejki Filippa i Margarita. Jeśli pozwolisz iść jej samej, to będzie to rozwiązanie pozytywne. Jeżeli wejdziesz razem z nią, to okaże się to opcją negatywną.

Nie sądziłem, że to mogło jakoś specjalnie wpłynąć na zakończenie, wlazłem aby ją wspomóc :/

4.Podczas misji Dziecko Starszej Krwi trafisz do laboratorium elfa Avallac'ha. Po jego przeszukaniu i rozmowie z jego partnerką Ciri będzie pragnęła obrócić pracownię w pył. Jeśli się zgodzisz, to będzie to rozwiązanie pozytywne. Jeżeli powiesz, aby się uspokoiła i podarujesz jej naszyjnik, to wybierzesz opcję negatywną.

Mogłem dać jej się wyżyć :(

5.Pod koniec misji Dziecko Starszej Krwi, już po opuszczeniu jaskini z laboratorium, Ciri rozpocznie rozmowę o Skjallu, który uratował jej życie. Dziewczyna będzie chciała odwiedzić jego grób. Zgódź się na to, a wybierzesz opcję pozytywną. Odmowa będzie traktowana negatywnie.

Poszliśmy we dwójkę, widziałem co zrobił dla Ciri :)

Jeśli podejmiesz przynajmniej trzy pozytywne decyzje, Ciri nie umrze, a ty będziesz mógł uzyskać jedno z dwóch pozostałych zakończeń (wariant II (wiedźminka i III cesarzowa), przy czym na każdy mają także wpływ inne wydarzenia.
http://www.eurogamer.pl/articles/2015-06-18-wiedmin-3-akt-iii-cos-sie-konczy-cos-sie-zaczyna-wszystkie-zakonczenia

spoiler stop

Nie były to w moim rozumieniu jakieś szkodliwe decyzje... a jednak.

13.07.2015 16:04
claudespeed18
odpowiedz
claudespeed18
162
Liberty City Finest

Wiem o tych wariantach, napisałem "żeby wybrać te zakończenie trzeba być mało wyrozumiałym dla Ciri a to już nieco mylące.." i chociaż kasa i Skjall są dość oczywiste i widać różnicę to reszta właśnie jest myląca, tak więc to jest niby NEGATYWNE ale możliwe, że właśnie te WŁAŚCIWE, bo nie ma nic złego w 3 pozostałych decyzjach, są typowe dla Geralta a skoro są potrzebne 3 'złe wybory'... tak więc to wszystko może być TYM CZYM MA BYĆ.. czekam na W4 - koniec!

16.07.2015 13:55
puci3104
odpowiedz
puci3104
132
Generał

Moje zakończenie to:
- Ciri zostaje "wiedzminką", a Emhyr myśli, że ona nie żyje.
- Geralt z Yennefer (jeśli ktoś zna książki to nie można zdecydować inaczej).
- Nilfgaard wygrywa wojnę i zostawia Temerię wpół wolną.
- Skellige neutralne pod władzą Cerys.

Moim zdaniem najlepsze zakończenie jakie się dało zrobić, chociaż uroniłem łzę w momencie, gdy Ciri odchodziła, chwilę stała i poszła dalej. Z jednej strony dobre zakończenie, ale o ile cesarzowa mi się nie podoba to świetne jest też zakończenie z niedopowiedzeniem. W sumie nie wiedziałem, że ta wiedźma ma jakąś rolę jeszcze w przypadku niektórych wyborów, a jedynie myślałem, że może się pojawić w kolejnej części.

16.07.2015 14:01
odpowiedz
spirit dive
27
Chorąży

Wszystko fajnie tylko:
1. Wiedźma zabiera amulet Vesemira, ciri swój nadal ma przy sobie.
2. Wiedźmińskie wydaje się najbardziej kanoniczne.

11.09.2015 20:10
Akwarelka
odpowiedz
Akwarelka
14
Legionista

Moim skromnym zdaniem materiał wprowadza w błąd...

Całkiem niedawno skończyłam fabułę. Chociaż ten filmik był publikowany ponad 2 miesiące temu, to obejrzałam go dopiero teraz ze względu na spoilery. Zaintrygował mnie więc sprawdziłam kilka rzeczy i okazuje się, że jest sporo błędów, a niektóre wnioski są wyciągane jakby na siłę.

Żeby nie było, że ta opinia nie jest niczym podparta to też zabawię się w detektywa i zarzucę kilka przykładów :)

1. Skoro wiedźmy są takie wszystkowiedzące, to dlaczego nie mają racji np. w rozmowie z Geraltem. W momencie jeśli Geralt powie, że odnajdzie Ciri i razem wrócą by je zabić - wiedźmy odpowiadają, że wtedy ktoś umrze, ale ŻADNA z nich. Jak się potem okazało 2 z nich zginęły, czyli mówiły nieprawdę.
2. W jednej ze scenek wiedźmy nazywają krew Ciri krwią mącicielki, mając zapewne na myśli, że jest potomkiem Falki. Tak się składa, że to nieprawda, bo Ciri NIE JEST potomkiem Falki. Istniały jedynie fałszywe dokumenty i plotki, przez co zaczęła się ta cała mylna afera z nazywaniem Ciri przeklętą itd. Jedyna córka Falki (czyli Adela) umarła i nie miała dzieci - można łatwo znaleźć tego potwierdzenie. Nie wiem, czy w grze jest to celowy zabieg, czy niedociągnięcie. Tak czy siak kolejny dowód na kłamstwa wiedźm i dalej idące błędne wnioski.
3. Zgodnie z powyższym cała historia o Falce oraz jej potomku "Niszczycielu" (oraz przypisywanie tego miana Ciri) okazuje się zwykłą brednią.
4. Do tego jeszcze słowa Ciri z książki, że w jej własnym świecie nabroiła nieco i namieszała w przeznaczeniu mogą oznaczać, że Ciri może zmienić przeznaczenie. Kolejny powód do gdybań...
5. Na końcu autor filmu zaprzecza własnym wnioskom. Dlaczego, już mówię. W momencie gdy zastanawia się nad dalszymi losami i mówi, że właśnie dzięki takiemu zakończeniu Ciri może jeszcze kiedyś wrócić. Tylko jakim sposobem może wrócić, skoro w złym zakończeniu ostatnia wiedźma mówi do Geralta dość jasno "Jaskółka nie żyje". Jeśli wcześniej w materiale było zakładane, że wiedźmy mówią prawdę, to o jakim powrocie może być mowa skoro według niej Ciri nie żyje? :)
6. Jeszcze kilka niejasności, ale już mniej ważnych.

Jeśli się mylę, niech mnie ktoś skarci :)
Tak w ogóle to hej, cała ta historia (zarówno w książkach i grach) jest celowo prowadzona tak, że może być interpretowana na milion sposobów i wszystko może się zdarzyć.
Ja akurat miałam zakończenie Ciri jako wiedźminka i jest to najlepsze, jakie mogło mi się trafić :) Według mnie każdy ma takie zakończenie, na jakie sobie zasłuży! :D

26.06.2016 22:52
odpowiedz
DominikZywicki
3
Junior

Do DWX właściwie masz troche racji ale w zakończeniu w którym geralt niby ginie nie jest pokazana jego smierc tylko że budynek w którym sie znajduje otaczają potwory mogłoby sie okazac ze geralt im uciekł albo w napadzie szału spodowanego śmiercią ciri powybijał je wszystkie

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze

więcej

Popularne na tvgry.pl

Kiedy gra ma glicze zbyt kultowe, żeby je usuwać
12:05
19495269

Kiedy gra ma glicze zbyt kultowe, żeby je usuwać

2 221 wyświetleń 23 listopada 2020

Jak gracz stulecia został oskarżony o cheaty
13:50
19243261

Jak gracz stulecia został oskarżony o cheaty

356 649 wyświetleń 16 listopada 2020

Polscy Wikingowie kontra Assassin's Creed Valhalla
29:42
18228264

Polscy Wikingowie kontra Assassin's Creed Valhalla

373 022 wyświetlenia 16 listopada 2020

Dlaczego w Polsce nie kupisz już PS5
10:34
18187752

Dlaczego w Polsce nie kupisz już PS5

198 wyświetleń 23 listopada 2020