tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Gramy w Ryse: Son of Rome - graficzne urwanie głowy

26 208 wyświetleń 28 listopada 2013

Tak ładnej monotonii jeszcze nie widzieilście.

Xbox One dostał na start tytuł świetnie pokazujący na co możemy liczyć w nowej generacji konsol. Crytek po raz kolejny pokazuje nam wizualny majstersztyk przenosząc graczy do starożytnego Rzymu. Niestety twórcy Crysisa nie mieli pomysłu lub czasu na dopracowanie gameplaya, ale Ryse i tak potrafi dostarczyć parę godzin niezłej, choć schematycznej, zabawy.

Komentarze Czytelników (73)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.11.2013 11:44
Irek22
odpowiedz
Irek22
101
Grzeczny już byłem

Ictius [31]
Poza tym mowa tutaj o czasie na ukończenie slasher'a.

Castlevania: Lords of Shadow pokazało, że jednak można zrobić rewelacyjnego slashera, którego przejście zajmie minimum 15 h (i to nie przeciągając rozgrywki o zwolnione tempo przy wykańczaniu każdego jednego przeciwnika). Zresztą, God of War III też nie jest krótki, a to kwintesencja i wzorzec slasherowania.
Jak widać, jak się chce i umie, to da się stworzyć stosunkowo długiego, a przy tym genialnego slashera. Crytek ani nie chciał ani nie umiał.

Ryse wygląda świetnie. Temu nie da się zaprzeczyć. Niestety - jak czytam, widzę i słyszę - na tym kończą się plusy tej produkcji. Wyjdą kolejne gry (także w tym gatunku) z jeszcze ładniejszą grafiką i o niebo lepiej zrobione i nikt już nie będzie pamiętać o Ryse: Son of Rome, że o graniu w ten interaktywny film nie wspomnę.

Nie zdziwię się, gdy ze względu na słabą sprzedaż swojego "prawdziwego killera" za 1-2 lata M$ wyda tego benchmarka na PC...

wcogram [41]
Jeżeli nowe konsole stać tylko na brak AI, brak fizyk i wyższej jakość tekstury to branża się stacza.

Naprawdę byliście tacy naiwni i wierzyliście, że nastąpi NEXT-GEN? Że masowo nie będą produkowane CoDy i Asasyny według jednego, ciągle tego samego i dobrze znanego schematu? Że twórcy nagle zaczną pracować nad ulepszaniem AI i fizyki, a grafikę, choć oczywiście ulepszą, ale jednak przesuną na dalszy plan? Że gry będą coraz bardziej rozbudowane i skomplikowane oraz wymagające większego zaangażowania ze strony gracza (bo przecież bebechy nowych konsol pozwalają na więcej)? Że dostaniemy prawdziwie nową jakość rozgrywki?
O, naiwni wy... :D
Nowe konsole mają służyć tylko i wyłącznie polepszeniu grafiki, która na X360 i PS3 w stosunku do max ustawień na PC i jego możliwości, już od kilku lat wyglądała bardzo słabo.
I - wyłącznie dla zbiorczego odróżnienia od X360 i PS3 - nazywajcie nowe konsole "tzw. (błędnie) next-genami", a nie żadnymi "next-genami", bo next-genowości w grach nie ma i nie będzie żadnej. No bo jeśli ktoś mówiąc "next-gen" ma na myśli grafikę, to jest tylko i wyłącznie jedna platforma, która na takie miano zasługuje już od dawna - PC.

29.11.2013 11:47
Ictius
odpowiedz
Ictius
95
Generał

GRYOnline.pl

@Irek22

W Castlevanię nie miałem jeszcze okazji zagrać, ale trzeba to nadrobić.

Zresztą, God of War III też nie jest krótki, a to kwintesencja i wzorzec slasherowania.

Eee, nie. GoW'owi daleko do wzorca.

29.11.2013 12:01
odpowiedz
zanonimizowany575374
62
Generał

Ictius - troszke mylisz gatunki.
Slasher to np. to co jest na filmiku, God of War, czy Devil.
Zaś gry które wymieniłeś:
- Dragons Dogma - to nie slasher, to gra bardziej przypominająca Zeldę. Czyli bardzo rozbudowana gra akcji z elemetami przygodówki. W dodatku jak tak tą grę oglądałem, to widzę, że nawet z Monster Huntera troszkę tutaj pożyczyli. Ludzie wręcz piszą ne necie, że gra przypomina Darksiders, który ma konstrukcje jakby wziętą właśnie z Zeldy. Inni zaś piszą, że to Fable które poznało Devil May Cry. Wiec nie, to nie jest typowy slasher i nie powinieneś czystego slashera do tego porównywać pod względem długości.
- Star Ocean: The Last Hope - to nie slasher, to japoński RPG. Trudno by RPG był krotki prawda? Od początków tej serii walka była bardziej action, ale to nic nie zmienia. To dalej RPG jest. RPGi przeważnie są długie.
- Assassyny - cóż mogę powiedzieć. To teraz sandboxy, w dodatku dobre platformówki, ale czy slashery? Mam rozumieć, że w każdej grze w której wywijam mieczem, to od razu to jest slasher? Dlaczego PoP nie jest slasherem a platformówką? W końcu tam też mogę ciachać przeciwników. Assasyn to nie slasher, więc nie powinien się tu nawet pojawić.
Mount&Blade - pytanie jedno. Dlaczego grę która ma strategiczne elementy, elementy RPGa, elementy ekonomiczne i w dodatku będąca sandboxem przypisujesz do slasherów? Znowu, ta gra nie powinna być tutaj przytoczona.

I posprawdzaj teraz sobie jak szybko sie przechodziło slashery, a jak szybko można przejść Ryse.
Porównaj do wszystkich Devilów, God of Warów, Bayonetty, czy nawet starego Rune.

Irek22 - Zresztą, God of War III też nie jest krótki, a to kwintesencja i wzorzec slasherowania.
Mam to samo zdanie co Ictius. GoW, czy slasher w który system walki praktycznie nie istnieje, nie ma prawa być nazywany kwintesencją tego gatunku. Bayonetta, albo świetny DMC3 może nosić to miano. GoW przy nich nie stał nawet. No i pisze to osoba która co generacje kupuje maszynki Sony. W GoWach system walki jest tak prostacki, ze bardziej się nie da.

29.11.2013 12:06
Irek22
odpowiedz
Irek22
101
Grzeczny już byłem

Ictius [45]

Cóż, dla mnie - obok własnie wspomnianej C:LoS - jest wzorcem slasherów. Może to dlatego, że nie jestem maniakiem tego gatunku, ale za każdym razem, kiedy tylko mam okazję zagrać u brata w jakąś grę (sam PS3 nie posiadam), to wybieram właśnie GoW III.
Zresztą, recenzenci chyba jednak też uznali, że to świetna gra (Metacritic - 101 recenzji, średnia 92%)...

Endex [46]

To, co napisałem wyżej - nie jestem maniakiem gatunku, a konwencja i klimat Bayonetty oraz serii DMC kompletnie mi nie podchodzi i nie jestem w stanie tego w żaden sposób strawić. Może więc stąd wynikają nasze różnice zdań.

Ale to już inna kwestia. Wątek dotyczy Ryse: Son of Rome, który, jak się okazało:
- jest średnią grą,
- jest słabym slasherem (jeżeli takim w ogóle miał być, bo ja szczerze mówiąc nie wiem, czy to miał być slasher czy gra akcji TPP - tak czy siak słabo),
- jest bardzo słabym tytułem startowym, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę wydawcę, producenta i to, że teoretycznie miała to być gra AAA.

Ictius [48]

To napiszę inaczej - dla mnie God of War III (jak zresztą cała ta seria) obok C:LoS jest wzorcem gatunku slasherów, i przy tych przedstawicielach bawiłem się świetnie. Nie dzierżę w żadnym stopniu wszelkich Bajonet i Devilówmejcrajów? Zadowolony? No, to fajnie.

29.11.2013 12:06
Ictius
odpowiedz
Ictius
95
Generał

GRYOnline.pl

@Endex

Jezus Maria... Po co tłumaczysz mi coś oczywistego? Doskonale wiem, że DD czy Star Ocean to nie slasher... Chodziło, że obecnie gry (nie konkretny gatunek) są zbyt krótkie.

I posprawdzaj teraz sobie jak szybko sie przechodziło slashery, a jak szybko można przejść Ryse.
Porównaj do wszystkich Devilów, God of Warów, Bayonetty, czy nawet starego Rune.

Ostatnio przechodziłem DMC4, zajęło mi to około 8 godzin.

@Irek22

Zresztą, recenzenci chyba jednak też uznali, że to świetna gra (Metacritic - 101 recenzji, średnia 92%)...

No, faktycznie niezła rekomendacja. Mam pytanie: czy oprócz GoW'a i C:LoS grałeś w coś jeszcze z tego gatunku?

To, co napisałem wyżej - nie jestem maniakiem gatunku, a konwencja i klimat Bayonetty oraz serii DMC kompletnie mi nie podchodzi i nie jestem w stanie tego w żaden sposób strawić. Może więc stąd wynikają nasze różnice zdań.

To nie wyskakuj ze zdaniem, że GoW 3 to wzorzec slashera, bo nie grałeś w legendy tego gatunku.

29.11.2013 12:13
Irek22
odpowiedz
Irek22
101
Grzeczny już byłem

del.

29.11.2013 12:14
Ictius
odpowiedz
Ictius
95
Generał

GRYOnline.pl

@Irek22

Co, oporócz stylistyki, która Ci podchodzi sprawia, że GoW to kwintesencja? Bo na pewno nie system walki, czyli najważniejszy aspekt slashera.

29.11.2013 12:18
odpowiedz
zanonimizowany575374
62
Generał

Ictius - Jezus Maria... Po co tłumaczysz mi coś oczywistego? Doskonale wiem, że DD czy Star Ocean to nie slasher... Chodziło, że obecnie gry są zbyt krótkie.
Więc jeśli była mowa o długosci slasherów, to dlaczego nie przytoczyłeś długości slasherów, tylko gier z gatunku, w których na ogól trzeba trochę czasu poświęcić?

Dobra przeszedłeś w 8 godzin Devila.
Teraz wejdź tutaj i patrz:
http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=14345
Na 5 ludzi którzy ja tą chwile zarejestrowali swoje wyniki, jedna przeszła grę, robiąc wszystkie questy, odblokowując wszystko co się da, 100% gry, zajęło jej to mniej niż Tobie przejście tego Devila (przypuszczam, że bez wszystkich znajdziek). Chyba nie musze mówić, że ten wynik się poprawi jak więcej ludzi zarejestruje swoje wyniki?
Teraz patrz tutaj:
http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=2499
Jednej osobie udało się przejdź Devila 4 w 6 godzin. Brawo. Niestety to tylko przejście gry, bez wszystkich unlocków, a i tak przechodził to prawie tak długo, jak koleś przechodzący Ryse ze wszystkimi znajdźkami. Patrząc po następnych wynikach, to można zauważyć, że odblokowując wszystko to niektórym to zajmowało nawet ponad 23 godziny.

Irek22 - też nie jestem fanem slasherów.

Zresztą, recenzenci chyba jednak też uznali, że to świetna gra (Metacritic - 101 recenzji, średnia 92%)...
Przypuszczam, że jak większość exów, gdyby ta gra nie była exem, to by nie dostała takich ocen :P
Zdecydowanie za wysoka. Zawsze mnie bawiło jak ktoś dal np. 8/10 i był wylew gówna na forach, że za samą grafikę już 8/10, a trzeba jeszcze wliczyć epickość i inne gówna i wychodzi 100/10. Serio.

29.11.2013 12:24
Ictius
odpowiedz
Ictius
95
Generał

GRYOnline.pl

@Endex

Przeczytaj to:

GimbusomNIE napisał/a
Piękne czasy nastały - cytat : "....Ryse nie jest taki bardzo krótki, przejście gry w zależności od poziomu to od 7 do 12 godzin, + jest jeszcze multiplayer. " Pamiętam jak wyszło bodajże Full Throttle całe lata temu i historię o tym jak koleś po zakupie gry siadł i przeszedł ją w 10h a następnego dnia poszedł do sklepu z reklamacją co to ma być :] Teraz można by pójść z każdą gierką w ten sposób - tak wiem, że jest multipalyer w którego nikt nie gra poza CoD-ami i Batllefieldem więc sobie darujcie wypowiedzi o grze z kolegami i inne takie androny. Kiedyś w grach było więcej treści kosztem grafiki itp - gierka na 3 dyskietki zawierała więcej treści itd. niż wszystkie Assasiny COdy itd razem wzięte bo wszystkie aspekty gry były wykorzystywane i potrzebne a nie bezdety ze skinami, acziwami, nigdy nie potrzebnym crafingiem itd. - masa błyskotek a konkretu ni cholery - wszystkie te gry to puste wydmuszki.

MojaUkrytaMoc napisał/a
Ictius tyle ze użytkownik GimbusomNIE piszę prawdę. Obecnie gry są coraz krótsze, a wydawanie około 250 złotych na grę, gdzie: siekasz->podziwiasz widoki->znów siekasz->podziwiasz widoki->walczysz z bossem->znów podziwiasz widoki -> ponownie siekasz i tniesz co tam wpadnie pod miecz itd... itd... itd.. Przepraszam ale dla mnie, to jakieś nienormalne.

Teraz już rozumiesz dlaczego przytoczyłem gry z różnych gatunków?

29.11.2013 12:33
👍
odpowiedz
zanonimizowany575374
62
Generał

Ictius -
<---

Nie czytałem wątku, przeczytałem co napisałeś i po prostu pomyślałem, dlaczego porównujesz gatunku co z reguły dają długie gry do gatunku gdzie aż tak dobrze nie ma :P
Mój błąd, że nie prze4czytałem tego do czego się odnosiłeś :)
Tak więc przepraszam za nieporozumienie :)

29.11.2013 12:34
Ictius
odpowiedz
Ictius
95
Generał

GRYOnline.pl

@Endex

Nie ma sprawy, ot małe nieporozumienie.

29.11.2013 14:21
Hydro2
odpowiedz
Hydro2
125
Legend

Zazdroszczę posiadaczom X0. Do tej pory byłem anty dla nowego xboxa, ale teraz im zazdroszczę. Mam nadzieję, że Crytek stwierdzi, że takie gry najlepiej sprzedają się na PC i wyda na pecety wraz ze spolszczeniem. Będę pierwszy, który ukończy ten tytuł. Lubię zarówno proste gry jak i te z łamigłówkami. Poza tym niektórzy gadają nuda, a już nie pamiętacie chyba gier z lat 90tych, gdzie tylko się chodziło i waliło hordy przeciwników (np Final Fight). Co Wam się nie podoba w takich grach ? Widzę, że same młodziaki się tu wypowiadają. Gra zdecydowanie dla starszego pokolenia, które w dodatku lubi piękną grafikę, a że ta niewiele odbiega Crysisowi 3 (jednak C3 był jest i jeszcze długo będzie najładniejszą grą jaka jest na wszystkie istniejące platformy), jestem na tak :) PS - wreszcie tunelówka, a nie durny sandbox, których mamy aż do obrzygania na rynku ostatnio :) Oczywiście mam nadzieję, że jak już wyjdzie na PC to będzie miało dobry rating w 3D, bo w 2D w takie gry się nie gra :)

29.11.2013 14:27
odpowiedz
kevciu1
3
Pretorianin

Hydro2

rating w 3D, bo w 2D w takie gry się nie gra

LOL

Gra się w 2D, dlatego że 3D to gówno którym można się pojarać 5 minut i tyle. Dlatego 3D nadal nie wyparło 2D i jeszcze dłuuuugo nie wyprze.

29.11.2013 14:49
👍
odpowiedz
zanonimizowany624493
28
Centurion

@Ictius

Nie, nie pisze prawdy. To, że Call of Duty czy Battlefield są krótkie i można je przejść w 5 godzin o niczym nie świadczy. Powtarzam, wszystko zależy od gatunku. Slashery od zawsze nie były zbyt długie. Skoro gry tak szybko się przechodzi to czemu Dragon's Dogma przeszedłem w około 75 godzin (a mogłem grać jeszcze dłużej, ale chcę sprzedać i kupić podstawkę + dodatek), w Star Ocean: The Last Hope mam coś około 15 godzin, a jestem na pierwszej z trzech płyt. Każdego Asasyna przechodziłem w około 30 godzin, a i tak nie robiłem wszystkiego, natomiast w AC4 nie jestem nawet w połowie gry, a mam ponad 20 godzin naliczone. W Mount & Blade Warband jedną postacią mam naliczone 87 godzin. Takie gadanie, że obecnie wszystkie gry przechodzi się w 5 godzin to zwyczajna bzdura.

Tylko ze ja nie miałem na myśli jednej gry, czy też nie piszę nic o CoD czy Battlefield, a ze obecnie wszystkie gry różnego gatunku są obecnie coraz krótsze. Bo z tego co ja pamiętam dawniej przechodzenie gry zajmowało o wiele więcej godzin. Wiem co mówię. Kolega pracuje przez 6 dni w tygodniu na gospodarstwie, na gry jak ma czas, to sobie pogra tak z około 2 godzinki dziennie i zawsze jest w stanie przechodzić je w tydzień lub dwa tygodnie, nieraz odpoczywa od jakiegoś tytułu by go szybko nie przejść, tak jak np. z GTA:V. A przecież pamiętam jak kumpel miał pierwszego PS-a i tytuły na tamte czasy przechodziło się nieraz z miesiąc albo i dłużej, bo były bardziej wymagające.

No ale mówię ci, przyjeżdżam do przyjaciela, a on mi mówi ze niema już w co grać na xboxie. To ja mu mówię, by starła się wyeksploatować grę na maksa, zwiększał poziom trudności, robił wszystkie zadania i tak robił.
A i tak gry typu np. Skyrim, Batmany, Assasyny, Tomb Radiery, Fable, Gearsy, Halo, Alan Wake, Red Dead Redemption i czy też właśnie CoDa, którego przeszedł w 2 lub 3 dni, naprawdę jest tego dużo. Gier które on posiada na pc czy xboxa, jest się w stanie w bardzo krótkim czasie przejść, nawet gry strategiczne.
Więc albo ja, moi koledzy oraz mój brat jesteśmy w gry najwidoczniej wyjątkowo dobrzy albo gry już nie stwarzają żadnego wyzwania i jedynie co gry teraz posiadają, to bardzo ładną grafikę oraz epickie starcia itp.
Dodam ze mój starszy brat przechodził Wiedźmina jedynkę z kilka razy, w dwójkę chyba z ponad 20 razy albo nawet więcej, w dodatku na najwyższym poziomie.

Cóż nie grałem w Dragon's Dogma, nie wiem co to za gra o której wspomniałeś, ale właśnie tak jak napisałeś, teraz żeby nie przejść gry w kilka godzin lub dni, wydłużam sobie grę poprzez zwiedzanie, odkrywanie kawałek po kawałku danej mapki, lokacji itd. Więc nie jest to rzeczywisty czas gry, tylko wymuszane przez gracza albo przechodzenie tytułu z kilka razy.

Ano mogłaby, ale to są drobne pierdółki. No, chyba że zniszczoną tarczę należałoby zastąpić inną, to samo z mieczem. Ale jeśli wyjdzie DMC5 (daj Boże) to nie będę oczekiwać od gry tego, że Dantemu (czy komu przypadnie rola głównej postaci) będzie się strzępić płaszcz, a tego, że system walki będzie kolejną rewolucją na miarę DMC3.
Poniekąd się czepiasz, bo jaki wpływ na gameplay miały blizny, lub to, że Lara była mokra?

No właśnie się nie czepiam, a te pierdółki jak na obecny czas powinny się w grach pojawiać. Bo z tego co ja widzę, to nic nowego w grach się nie pojawia. A interakcja ze światem powinna być coraz, to bardziej widoczna w nowych grach, anie ze koleś wejdzie w wodę i nawet nie jest mokry, dostanie mieczem, a nie posiada żadnych blizn, strzelisz pistoletem w ścianę, czy drzewo to kawałek powinien się odłamać od obiektu itd.

Jaki ma wpływ na gameplay, to ze np. grając w skyrim, moja postać po kilku starciach powinna wyglądać na wojownika, który to nie raz spoglądał śmierci w oczach. Ludzie się podniecają Skyrimem, ze np. postać ostrzy sobie mieczyk, a npc-e chodzą własnymi ścieżkami, tylko ze w Gothicu już to było, a jest to gra z roku 2001.
Oczywiście, ze te pierdołki mają niewielki wpływ na gameplay i nie muszą się pojawiać, choć zapewne wyglądałoby to bardzo superaśnie.
No ale czemu oni potrafią zrobić ładną grafikę w coraz to nowszych grach, a z fabułami jest słabo, albo coraz to gorzej. Hmmm? Albo ze są coraz to łatwiejsze, albo ze same za nas coś robią, jak chociażby te quick time eventy.

Nie uważam się za osobę co wie wszystko najlepiej, a tym bardziej o grach, bo ja grami nie żyje, bo potrafiłem wyjść na dwór i pograć z kolegami w piłkę nożną, nie co dzisiejsza młodzież. Choć przyznaje ze gram w gry od czasów, gdy chodziło się do podstawówki. To i tak kompa miałem dopiero w drugiej liceum, kiedy to sobie na niego zarobiłem. Czemu ci to piszę, a to dlatego ze dużo wiem o grach, jakie były kiedyś, jakie są obecnie. Chciałbym żeby moje zainteresowanie grami trwało jak najdłużej ale jak widzę w którym kierunku gry obecnie zmierzają, powoli tracę zainteresowanie.

Poza tym chciałbym żeby gry, mające oznaczenie do 18 lat, byłby grami dla tych starszych graczy, anie dziecinę i głupie.
Dlatego nie zmienię zdania, co do tej gry. Wydawanie tych dwóch dyszek na grę, która jedynie co ma do zaoferowania, to monotonną walkę i ładną grafikę, a przejście niej to niespełna połowa dnia jest dla mnie nie opłacalne. Moim zdaniem, jeśli gra jest za krótka, to jej cena na konsolach powinna być o wiele niższa. Chociaż obecnie nie wiem czy kupie jakąkolwiek z tych nowych konsol ale pożyjemy i zobaczymy.
Oby było lepiej. Pozdro ;)

PS. sorry za tak długi komentarz, ale nie jest w tym za dobry :Dheh

29.11.2013 14:52
odpowiedz
Dami4nxPL
11
Legionista

haha Fenix xD

29.11.2013 15:21
Hydro2
odpowiedz
Hydro2
125
Legend

kevciu - robię sesje w 3D na 100 calach po 3,4H bez zdejmowania okularów i jakoś nie czuję zmęczenia. W Oculus Rifcie jest nieco gorzej, bo najlepsze wrażenia są na stojąco, dlatego Oculus Rift mi służy bardziej do pracy, a do gier na co dzień używam projektora i 3D. Na siedząco i na leżąco po pewnym czasie zaczyna robić się średnio. Możliwe, że to przez rozdziałkę, ale np na stojąco wytrzymam długo, tyle, że na stojąco nie chce mi się grać :P Do 2D natomiast już nigdy nie wrócę :)

29.11.2013 15:31
odpowiedz
jaalboja
35
Generał

Fajny film. Ładna grafika, wszystko rozmyte więc jak ma nie być ładna.
Mechaniki praktycznie nie ma, same qte i losowe ataki.
AI przeciwników nie ma. 1 walczy 2 stoi i patrzy, jak juz tamten dostaje w dupe to któryś zaatakuje.
Gra w ktorej nie da się zginąć? Siekiera w plecy i stan zdrowia się nie zmienia. Nieźle.

Czyli nadal gry dla casuali z ładniejszą grafiką:D
Dla mnie to za mało.

29.11.2013 16:41
CyberTron
odpowiedz
CyberTron
90
Imperator Wersalka

Idę, idę, boom, boom, QTE (nie robie, bo po co?) idę, idę, boom i boom. Koniec gry.

Tak nudnej nędzy nie widziałem od Metina 2.

29.11.2013 18:03
kaszanka9
odpowiedz
kaszanka9
104
Bulbulator

Sorry, ale bzdury pan pleciesz, cryengine się tak nazywa, bo są częste aktualizacje i ciągle zmiany, mylisz się pan, to nie jest żaden cryengine 4 ani restart, po prostu dostosowanie nazwy do częstych zmian.

30.11.2013 16:14
GosuRALF
odpowiedz
GosuRALF
73
Pretorianin

miazga pierwsza gra którą kupie raz z Fifa 2014, Dead Rising 3 i Forza Motosports 5 na mojego XBox One

30.11.2013 20:38
odpowiedz
TobiAlex
140
Legend

@kaszanka9
Wiesz, UnrealEngine 3 jest 100x częściej aktualizowany od CryEngine3, do tego z pierwszym UnrealEngine 3 ( Gears of War) nie ma już praktycznie nic wspólnego (oprócz nazwy) a nadal nazywa się UnrealEngine 3.

@ziutek18
To zmień przeglądarkę internetową. Ja wczoraj z FireFox'a przesiadłem się na Chrome. Na Chrome te filmy są nie do obejrzenia - co chwile jakieś zatrzymania, buforowanie itp. Wróciłem do FF i jak ręką odjął.

01.12.2013 11:00
xand
odpowiedz
xand
60
Pretorianin

Silnik to zmodyfikowany CryEngine 3, kto grał w Warface jeszcze jak była zamknięta beta powinien wiedzieć. Na początku podczas uruchomienia gry pojawiało się logo CE3, ponieważ silnik jednak został dostosowany do gry F2P na przeglądarkę zmieniono nazwę na po prostu CryEngine i to samo zrobiono tutaj. W grze są rozmyte tekstury i niewielkie przestrzenie bo zwyczajnie detale zjadłyby fps'iki na tej biednej konsolce na śniadanie. Owszem pokazali ładne efekty graficzne jakich wcześniej nie można było zauważyć na konsolach, jednak jeśli się dobrze przyglądnąć to ilość detali jest tak naprawdę niewielka, niedoróbki są ładnie ukryte pod tymi efektami. O gameplay'u nie wspomnę, ale to w końcu tylko slasher.

01.12.2013 23:19
Mepha
odpowiedz
Mepha
71
Mhroczny Pogromca

Wygląda ładnie to racja, ale w gameplayu nic ciekawego.

02.12.2013 17:18
odpowiedz
Arookun
82
Pretorianin

Zabawa w rzeźnika w next-genowej grafice... jak dla mnie nic szczególnego ani odkrywczego

02.12.2013 18:14
beowulf117
odpowiedz
beowulf117
60
Dragonslayer

WoW ale fajnie to wygląda.mało obrażeń zadają przeciwnicy.chciałbym zobaczyć grę na podstawie serialu spartakus w tej formie!

03.12.2013 17:39
Adrianun
odpowiedz
Adrianun
116
Senator

Gra jest ładna i efektowna, ale chyba zbyt monotonna...

03.12.2013 20:52
Rewo
odpowiedz
Rewo
97
Generał

Tryb Sieki <3 Dobry materiał, słaba gra, to slow-mo przy każdym przeciwniku irytujące i nudne jest.

03.12.2013 22:24
victripius
odpowiedz
victripius
89
Joker

Gra może i wygląda ładnie, ale co z tego, skoro pod względem samej rozgrywki nie jest już tak różowo. Finiszery oczywiście bardzo efektowne, ale tak naprawdę nie ma niczego poza tym. Już na targach gra zapowiadała się średnio i po premierze tylko się to potwierdziło.

05.12.2013 17:19
Scorpi_80
odpowiedz
Scorpi_80
87
Generał

Średniak i samograj, nie ma się nad czym zachwycać. Tak przypuszczałem, że akcja się chyba dzieje w Brytanii i że to plemiona Icenów i innych. Szkoda, że taka mała różnorodność przeciwników i niestety ta gra by mnie nie przekonała do zakupu konsoli. Patrząc na ogólny start nowych konsol to straszna lipa, średnie tytuły startowe i technologicznie słabo.

04.01.2014 15:23
Nolifer
odpowiedz
Nolifer
120
The Highest

Może wygląda to ładnie i schludnie , ale ja bym się chyba mimo wszystko zanudził :/

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
więcej

Popularne na tvgry.pl

Gra, która wprowadzi grafikę na nowy poziom
9:00
20475228

Gra, która wprowadzi grafikę na nowy poziom

547 032 wyświetlenia 14 października 2019

Jak jednym banem wkurzyć graczy
14:04
16665376

Jak jednym banem wkurzyć graczy

2 510 wyświetleń 21 października 2019

10 gier, które ukończyli tylko nieliczni
16:33
15247302

10 gier, które ukończyli tylko nieliczni

398 201 wyświetleń 14 października 2019

Minecraft VS najdziwniejsze wyzwania graczy
10:30
13421169

Minecraft VS najdziwniejsze wyzwania graczy

85 wyświetleń 21 października 2019