tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Batman: Return to Arkham Witamy w domu wariatów

3 190 wyświetleń 18 maja 2016

Zapowiedź Batman: Return to Arkham – pakietu zawierającego zremasterowane edycje Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.05.2016 18:22
macius8800
macius8800
10
Legionista

Zremasterowane gry wszędzie... uwielbiam Batmana, Arkham Asylum czy Arkham City to świetne tytuły (już dawno ograne przeze mnie) ale obawiam się co będzie dalej? Zremasterowane wersje remasterów? Sprzedawanie tych samych gier tylko z lepszą rozdzielczością no super. Są gracze którzy nie mieli styczności ze starszymi odsłonami Batmana i rozumiem, że chcieliby je ograć (mogą to zrobić na już starszym sprzęcie PC który praktycznie każdy w domu posiada) grafika nie jest najważniejsza - czy jest ? Jeżeli tak to przy następnej generacji ponownie ujrzymy remastery, a nawet remastery remasterów oczywiście w cenie dość wysokiej... mi osobiście takie błędne koło nie odpowiada. Brakuję jeszcze mikropłatności w ,,odświeżonych wersjach'', płatnych DLC typu skin na broń itp. Niegdyś gry były tworzone ,,z sercem'', ludzie odpowiedzialni za tworzenie gry chcieli pokazać coś lepszego, coś nowego, kreatywnego, coś czego w innych grach nie ma, zaprezentować to co tworzyli miesiącami i pragnęli aby gracze byli zadowoleni. Teraz w większości liczy się tylko to aby się nie narobić, a zarobić. Smutne i prawdziwe ale co będę smucił każdy z nas wie jak było, jak jest i mniej więcej wiemy czego się dalej możemy spodziewać. Łykamy wszystko jak pelikany, kupujemy bo najnowsze bo 60 klatek bo 1080p (no niezwykłe i prawie nierealne w dzisiejszych czasach ...). Gdzieś tam poprzeczka została obniżona i zapewne będzie coraz gorzej i drożej jeah. Taki lekki wybuch frustracji :) P.S podziwiam, że odczytałaś/łeś te wypociny !

18.05.2016 19:40
😍
odpowiedz
1 odpowiedź
dombek111
43
Centurion

Rozumiem robić remaster gry która ma już przynajmniej 10 lat, gdzie czasami ciężko wrócić do gry głownie przez to jak wygląda... ale to już jest czysty przykład naciągania ludzi na kasę, oba te Batman-y dalej dobrze wyglądają, mogli by się wziąść za wydawanie jakichś dodatków do Arkham Knight...