tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Far Cry Primal Tchnąć życie w Epokę Kamienia (PL)

38 887 wyświetleń 19 lutego 2016

Kulisy produkcji gry Far Cry Primal. Na filmie deweloperzy z Ubisoftu przedstawiają nam proces tworzenia świata gry.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.02.2016 21:26
mortiaris
12
Legionista

Tia, Ubi, pokazuja jak to sie staraja i....nic po za tym, gra wychodzi jako shit

19.02.2016 22:56
JaspeR90k
😍
odpowiedz
JaspeR90k
58
ONE MAN ARMY

Uwielbiam tego typu filmiki bo marketingowy bełkot wylewa się z nich hektolitrami.

20.02.2016 17:27
odpowiedz
Mashroo
25
Chorąży

7 trailer. No to pięknie, przynajmniej już wiadomo, że nie ma się na co napalać. Tak jak pisałem wcześniej - przereklamowany syf. Zdania nie zmienię, choćby nie wiem co. Za to właśnie szczerze nienawidzę niektórych producentów - złapać się jednej "dojnej krowy" i doić ją do usranej śmierci. Tak jest z Assassin's Creed'em, tak jest i z Far Cry'em - z części na część coraz chujowsze, a głupi fanboye wmawiają sobie niczym chorzy na schizofrenię, że tytuł jest przezajebisty i ładują kasę w kolejne "pseudoprodukcje".

21.02.2016 18:33
Pan Dzikus
odpowiedz
Pan Dzikus
147
Generał

Bardzo mi się podoba, że w FarCry Primal postacie nie mówią we współczesnych językach tylko w językach podobnych do tych jakimi mogli mówić w ówczesnym czasie ale pomysł, by w polskiej wersji językowej dać napisy w formie: "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle" jest beznadziejnie głupi. Kali u Sienkiewicza mówił tak jak mówił bo nie ogarniał angielskiego czy polskiego (nie pamiętam w jakim języku z nim gadali) a w FarCry Primal postacie mówią w swoich językach i co za tym idzie ich nie kaleczą, dlatego tłumaczenie na Polski ich kwestii powinno brzmieć poprawnie.

Poza tym ludzkość nie była na skraju wymarcia 12 tys. lat temu tylko ok 70 tys. gdy zostało nas jakieś 15 tys. osobników. A było to spowodowane wybuchem wulkanu Toba na Sumatrze, który zapoczątkował sześcioletnią wulkaniczną zimę i 1800 letnią epokę lodową.