tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Alien Rage zwiastun na premierę

3 563 wyświetlenia 23 września 2013

Zwiastun na premierę gry Alien Rage, futurystycznej strzelanki z widokiem ukazanym z perspektywy pierwszoosobowej. Produkcja została stworzona przez bydgoskie studio City Interactive, znane m.in. z takich tytułów jak Sniper: Ghost Warrior.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
23.09.2013 19:45
nordvargr
nordvargr
44
Centurion

I to jest prawdopodobnie mój faworyt w zalanym przez GTA5 m-cu. Jakoś serii GTA nigdy nie trawiłem i trawić nie będe, bez względu na bardziej lub mniej profesjonalne wykonanie, po prostu nie cięrpie gangsterów w realu i w wirt tez, a bawienie się w udawanie jednego z nich uważam za... powstrzymam kłopotliwe słowa. Jak powiedziałem, mój faworyt na ten m-c - Alien Rage! Kopiacy dupsko old school! I do tego krajowy, ha!

24.09.2013 08:39
odpowiedz
ddeo
66
Centurion

Trailer mizerny. Gameplay z E3 prezentuje się dużo lepiej.

27.09.2013 22:32
odpowiedz
Bartłomiej90
2
Legionista

GTA to już potężna marka, więc to oczywiste, że wszyscy o tym mówią i piszą. Alien Rage to nasza Polska produkcja i aż tak popularna na pewno nie będzie, cóż poradzić. Oba tytuły mają swoich zwolenników i przeciwników(GTA tych pierwszych ma ich znacznie więcej), sądzę jednak, że AR da sobie radę na rynku.

30.09.2013 16:39
odpowiedz
ELpolakoss
27
Pretorianin

Co do GTA5 to na pewno nie kupię, Po pierwsze cena po drugie nadal nie ma Licencjonowanych wozów co skreśla ją z mojej listy zakupów. Co do AR to nie żałuję zakupu. Gra w stylu Unreala i na silniku Unreala to śmietanka na lodach w pucharze.