tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Medal of Honor: Warfighter porównanie ustawień graficznych - Gry-OnLine.pl

5 339 wyświetleń 26 października 2012

W filmie z gry Medal of Honor: Warfighter zaprezentowaliśmy różnice w niskich i wysokich ustawieniach graficznych. Konfiguracja maszyny testowej prezentowała się następująco: Intel Core i5-2500 3.30 GHz, MSI P67A-GD55 (B3), ATI Radeon HD 5850.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.10.2012 19:26
NFSV fan
93
Generał

To już któryś film z cyklu "porównanie ustawień graficznych", w którym nie ma praktycznie żadnej różnicy między min i max. Takie "porównanie" jest psu na budę, bo nic nie wnosi.

Serio darujcie sobie robienie czegoś czego nie umiecie zrobić dobrze.

Między min a max powinna być bardzo wyraźna różnica, jeżeli jej nie ma to znaczy, że ktoś dał dwa razy te same ustawienia i ma czytelników za idiotów.

28.10.2012 11:59
odpowiedz
dunrell
1
Junior

NFSV fan, zanim coś napiszesz zastanów się, a potem i tak nic nie pisz. Po pierwsze widać dużą różnicę pomiędzy oświetleniem jednego i drugiego ustawienia, a to że poza tym różnice są niewielkie, nie musi świadczyć o tym, że ktoś nie umie zrobić filmiku, ale np. o tym, że gra jest tak zrobiona, że faktycznie te różnice są niewielkie - w tej chwili wielkość tekstur już nie jest tak istotna, bo większość kart ma sporo pamięci, a różnice są w shaderach i innych takich...

01.11.2012 13:12
odpowiedz
woofwoof
14
! może zawierać ironię

Faktycznie, różnice na zaprezentowanym materiale (w rozdzielczości SD) są minimalne. Gdyby nie podpisy MIN i MAX prawdopodobnie wiele osób miałoby problem ze wskazaniem która wersja jest która.