tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG Z dziennika dewelopera #5 - wersja PL

2 817 wyświetleń 8 marca 2010

Wideo z Alpha Protocol od Obsidian Entertainment | Opublikowano 2010-03-08 10:35 w kategorii Kulisy produkcji | Czas trwania 3:24.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.03.2010 10:46
😍
bridgeburner
59
Pretorianin

Niby nie ma co bawić sie w proroka
ale wg mnie to ma ogromny potencjał...
na bycie najwiekszą klapą roku
Jak na rpg to idziesz i strzelasz tylko
jak na shooter to słabiutka grafika i koślawa animacja

To tylko filmik z wybranymi fragmentami ale jestem sceptyczny

08.03.2010 11:10
odpowiedz
bastard swor
25
Chorąży

@bridgeburner - Twoje rozumowanie jest trochę dziwne, jakbyś interesował się grą, to wiedziałbyś, że nie jest to (no nie zamierza być), strzelaniną typu Mass Effect 1-2, lecz grą RPG. czyli jeśli chcesz chodzić z ckm w ręku i równać wszystko z ziemią, możesz (gra na to pozwala, co samo w sobie jest wyznacznikiem rpg,tzn ty chcesz się wcielić w rolę Rambo nie ma problemu proszę bardzo bierz ciężki pancerz parę granatów i jazda, cel musi być wykonany). Ale jeśli chcesz być Samem fisherem czy innym "Solidem Snakiem " bierzesz lekki pancerz parę zabawek szpiega i mp plus pistolet i jazda, w końcu jak ktoś chce być Bondem nie ma problemu , ubierz frak i wchodzisz do akcji. Potem użyjesz co masz akurat pod ręką. Tak przynajmniej wyglądają założenia tej gry, nie zagwarantuje że tak będzie ale wydaje mi się, że tak. O grze jest dość mało szumu, tak więc mimo , że AP będzie świetna, oceny pewnie będą w granicach 7-8, bo recenzenci muszą zostawić 9-10 na najlepsze marketingowe hity tego roku, ale cóz ja wybieram gry na podstawie tego co uważam ze mi się będzie podobało a wydaje mi się że to jest w tej chwil najlepsza dla mnie gra w tym roku. Gra jest bardzo zbliżona do Deus Exa a o Deusie nie możesz powiedzieć, że nie był rpg tylko strzelaniną mimo, że wyglądała jak strzelanina. A czy AP ma słabą grafikę?Moim zdaniem słabą grafikę ma Starcraft a nie AP i zaraz wyleje się na mnie wiadro pomyj

08.03.2010 12:33
odpowiedz
zanonimizowany97216
18
Chorąży

Zaprezentowany fragment gry w niczym nie przypomina produkcji rpg. Dla mnie wygląda to jak klon Splinter Cell: Double Agent, lub wręcz jakiejkolwiek części Splinter Cell, gdzie przed misją mogliśmy sobie wybrać sprzęt do zadania. Zastanawia mnie tylko, dlaczego do zwykłego shootera w trzeciej osobie dodaje się skrót RPG (Role-Playing Game) czyli po polsku "gra fabularna". Grą fabularną to był Baldur's Gate albo Neverwinter Nights, który nie polegał tylko i wyłącznie na zabijaniu wszystkiego co się rusza, zaś opcje dialogowe były bardziej rozbudowane od "1. tak 2. nie 3.nie wiem 4. użyj skilla na rozmówcy" (których w tym video również nie pokazano, ale podejrzewam że tylko tyle ta gra będzie oferować) co jest niestety na porządku dziennym w obecnych produkcjach. Dodawać do gry skrót "RPG" nie sprawi, że gra nagle stanie się erpegiem. Ale to tylko moje zdanie.

08.03.2010 13:02
odpowiedz
bridgeburner
59
Pretorianin

-->bastard swor
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania
O grafice piszę względem shooterów, może być ogólnie gier akcji
więc nie wyskakuj ze starcraftem
Jakbym chciał "się wcielić" w Snake albo Fishera to bym sobie pograł SC albo MGS
Zupełnie do mnienie trafia dosłowne tłumaczenie RPG jako wcielania sie w rolę
Do cholery w każdej grze w role kogoś się wcielasz( kierowcy w wyścigach itd...)
Jak mnie szumnie atakują w tytule RPG to oczekuje fabuły, urozmaiconych questów,
interakcji z npc, wyborami, rozwojem staysyk itd
A to to takie ni pies ni wydra
Po pograniu w Mass Effect2 nawet te uproszczenia i nieszczęsną notorycznie zrecznościową walke jestem w stanie zakceptowac gdy reszta wymienionych elementów zrobiona jest z pomysłem i dobrze

08.03.2010 14:41
odpowiedz
bastard swor
25
Chorąży

Moim zdaniem grafika jest w porządku, a nawiązałem do Starcrafta gdyż wszyscy mówią że gra ma świetną grafikę- nie, nie ma( zresztą do cholery nad czym oni tyle siedzą, twórcy C&C wydają kolejne części tak szybko , że już dawno się pogubiłem a gry trzymają poziom).Moim zdaniem AP to rpg i tyle, jak ktoś uważa inaczej możemy polemizować proszę podać czemu ta gra nie zasługuje na miano RPG. Bo twórcy zapowiadają "ciekawą fabułę, urozmaicone questy, interakcję z npc, wybory , rozwój statystyk itd"

08.03.2010 17:34
odpowiedz
Gusjon
59
Centurion

Dla mnie Alpa Protocol jest już hitem. Czuje że nareszcie znowu w moim życiu pojawią się zarwane noce przed monitorem co ostatnio nie za często się zdarza. Takiego RPG właśnie szukałem.

08.03.2010 20:41
😃
odpowiedz
fajne mody
10
Chorąży

fajnie się zapowiada

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze