tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Rok Wiedźmina i odległa przyszłość Cyberpunk 2077 - PRZEGLĄD TYGODNIA

19 319 wyświetleń 29 maja 2015

O przyszłości CD Projekt RED, nowym Need for Speed i ciekawie zapowiadającym się horrorze.

CD Projekt RED zamierza ten i przyszły rok poświęcić Wiedźminowi. Z jednej strony to dobra informacja, bo otrzymamy pewnie sporo aktualizacji i nowej treści. Z drugiej, w czasie przesunie się premiera następnego projektu firmy: Cyberpunk 2077. W przeglądzie mówimy też o dziwacznej zapowiedzi Need for Speed i pewnym ciekawie zapowiadającym się horrorze.

Komentarze Czytelników (38)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.05.2015 23:47
odpowiedz
zanonimizowany1066120
28
Pretorianin

Co do "Perception" gra zapowiada się obiecująco, ale mam duże zastrzeżenia i wątpliwości co do aspektu goniących nas zjaw, duchów czy co to tam będzie. Bo skoro ona nie widzi skąd będzie wiedzieć że coś takiego jest na jej drodze ?, albo ją goni ?. Skoro rysuje sobie mapę otoczenia przy pomocy echolokacji, to nie może wiedzieć że zjawa jest tuż przed jej nosem. Na razie nie ma zbytnio co się zamartwiać tym, bo może wymyślą coś sensownego, na co oczywiście liczę.

30.05.2015 01:07
odpowiedz
marcin08
46
Centurion

Nareszcie porządny ubiór, brawo Kacper!!! Hed nie musi... On zawsze wygląda z klasą ;)

30.05.2015 07:19
victripius
odpowiedz
victripius
89
Joker

Spoko przegląd :)

30.05.2015 08:59
odpowiedz
premium179460492
5
Junior

świetny materiał. fajna kooperacja prowadzących. najchętniej oglądam sety Kacpra i Heda w tym serwisie, także solo. pasuje mi zabawa formą i treść.zawsze czekam na coś nowego od Was. szacun.

30.05.2015 09:03
ymy
odpowiedz
ymy
16
Legionista

polecam https://www.gry-online.pl/gry/pulse/z7369e, bardzo ciekawy indyk z niewidomą dziewczynką / bohaterką.

link do strony producenta z której można pobrać grę:
http://www.teampixelpi.com/

link do ulubionego kickstarter:
https://www.kickstarter.com/projects/teampixelpi/pulse-reveal-the-world-through-sound

30.05.2015 09:17
ymy
odpowiedz
ymy
16
Legionista

Gra https://www.gry-online.pl/gry/perception/z84299 czyli Perception mi bardzo przypomina tą grę, o której pisałem w komentarzu wyżej czyli Pulse

30.05.2015 09:51
FanVonRoheds
odpowiedz
FanVonRoheds
23
Centurion

sorry ale macie ludzie jakiś problem ... a to co robicie od 2 tygodni to jest chyba jedynie smutne ... nawet jak wyszedł jakiś zachodni średniak był o nim spory materiał i przegląd tygodnia ... i dzięki temu macie nowego antyfana ...

30.05.2015 10:19
hedasw
odpowiedz
hedasw
106
Generał

tvgry.plRedakcja

FanVonRoheds - nie rozumiem o co Ci chodzi, możesz sformułować myśl jakoś jaśniej?

30.05.2015 11:13
Soul33
odpowiedz
Soul33
39
Centurion

Przy takich wyścigach tytuł powinien brzmieć Need For Acceleration. Lepiej oddawałby sens gry.

30.05.2015 12:01
FanVonRoheds
odpowiedz
FanVonRoheds
23
Centurion

powiedzmy że oglądam was od dłuższego czasu ... wszystkie materiały ... podekscytowanie przed premierom gry ... tyle materiałów przed premierą W3 ... a potem 2 materiały ... tak naprawdę mówicie niewiele i nawet jak powiecie coś dobrego to od razu pojawia się "ale" ... problemu by większego nie było gdyby reszta tytułów była traktowana tak samo ... nie cenicie swojego ... nawet przeglądu tygodnia nie potrafiliście zrobić o premierze roku jeśli chodzi o Polskie podwórko ... a tylko błędy umiecie pokazać ... jakbym nie grał w grę to pomyślałbym że ta gra cała jest taka ... gówniane gierki mają więcej ... a ten przegląd tygodnia to parodia ... rozmowa o 2 materiałach o których nic nie wiadomo ... i generalnie to tylko ciekawostka ... a nie news tygodnia ... dla mnie zachowanie przypomina rozwydrzonego nastolatka któremu zabrano zabawkę ... indolencja twórcza czy zemsta dzieciaka ?? brawo dla redakcji (brak przeglądu w zeszłym tygodniu można wytłumaczyć waszym zaangażowaniem w imprezę) ale raczej to tylko wymówka ... drwiny z W3 są czytelne i niesmaczne ...

30.05.2015 13:06
odpowiedz
LLoki
59
Centurion

Doceniam odrobinę autoironii :) Sam już kilkakrotnie zwróciłem uwagę na ten "problem" Heda :P

30.05.2015 13:08
odpowiedz
LLoki
59
Centurion

@FanVonRoheds co Ty chciałeś jakiś wiersz napisać i wprowadzić melancholijną atmosferę z tymi trzykropkami? Trudno się czyta Twoją wypowiedź.

30.05.2015 13:10
Irek22
odpowiedz
Irek22
98
Grzeczny już byłem

Zastanawiam się po cholerę niektórzy tak usilnie domagają się filmików z Wiedźmina 3, zamiast samemu grać? Oglądając te filmiki będą brandzlować się pod biurkiem czy co? WTF?
A niektórym, jak widać, już słonko na główkę padło... A to przecież dopiero koniec maja...

30.05.2015 13:14
odpowiedz
wodaZjeziora
9
Legionista

Wydaje mi się, że autorzy Perception inspirowali się Daredevilem :)

30.05.2015 13:56
hedasw
odpowiedz
hedasw
106
Generał

tvgry.plRedakcja

FanVonRoheds - czyli mówiąc krótko, chciałbyś, żeby były tylko materiały o Wiedźminie 3? Jeśli czekasz na takowe, na pewno się ich pojawi sporo jeszcze, ale trudno liczyć, że strona o grach będzie mówiła nagle tylko o Wiedźminie. Gdybyśmy nazywali się tvwitcher.pl, mógłbyś tego oczekiwać.

Przegląd w ubiegłym tygodniu nie miał prawa zostać nakręcony, bo wszyscy byliśmy na Digital Dragons - kręciliśmy imprezę przez cały dzień (od 8-10 do 18). Nie chodziło tu o relację na tvgry.pl, lecz pomoc organizacyjną dla imprezy - kręcone panele będą trafiały na kanały Digital Dragons. Ja byłem tam jurorem i miałem do ogrania ponad 60 gier w dwa dni.

Naprawdę bardzo rzadko rezygnujemy z przeglądu (przegląd 6 marca 2015 pamiętamy!!!), a co do tematyki to nie chcielibyśmy zamykać się tylko na jedną rzecz. W tym tygodniu na przykład nie działo się wiele, więc wybraliśmy kilka tematów, o których mogliśmy podyskutować (Wiedźmin oczywiście jest jednym z nich). Chcemy żeby przegląd był dyskusją, a nie właściwym odczytywaniem newsów z tego tygodnia (to robimy we Fleszu).

Także - jeśli czekasz na Wiedźmina, będą kolejne materiały. Zarzucanie nam, że nie kochamy tej gry jest smutne, bo połowa redakcji w to gra i niemal wszyscy są wniebowzięci. Pokazanie błędów nie było przytykiem do Wiedźmina, lecz do stron o grach, które nawet takie pierdoły wrzucają (my też to robimy) - dlatego, że wiesiek jest tak dużym tematem. Jeśli więc dla Ciebie "drwiny z W3 są czytelne", doszło do jakiegoś zakłócenia odbioru. Sugeruję wyregulowanie odbiornika. :P

30.05.2015 14:04
FanVonRoheds
odpowiedz
FanVonRoheds
23
Centurion

Irek22 - widzę że obce jest Tobie myślenie i kompletnie nie zrozumiałeś mojego tekstu ... te kropki są dla osób które potrzebują więcej czasu na zrozumienie wypowiedzi :P ... a jak lubisz się brandzlować oglądając materiał z gry to już Twój problem :D

30.05.2015 14:15
Irek22
odpowiedz
Irek22
98
Grzeczny już byłem

FanVonRhodes [24]

Masz rację, trudno zrozumieć coś z twojego tekstu poza tym, że domagasz się materiału na tvgry.pl, niczym rozwydrzony nastolatek, któremu zabrano zabawkę.

30.05.2015 15:03
nordvargr
😊
odpowiedz
nordvargr
42
Centurion

@FanVonRoheds osobiście nie zauważyłem żadnych kpin z W3, myślę że informacje są dość obiektywne. A swoja drogą to akurat ja mam dość wszędzie Wieśka, trudno aby go nie było, ale od roku mam zalew newsów i trailerów, pokazów z targów, informacji o przesunięciu premiery, w zasadzie cokolwiek z obozu CDProjektRed wycieka odbija się w necie razy X, bo i tu, i na innych polskich portalach, w każdym newsie, w prasie papierowej, na Machinimie, na IGN, wszędzie. Nie mam pretensji, to była wielka i oczekiwana premiera, niemniej jestem już tym zmęczony i powoli omijam tego typu informacje, które i tak nachalnie się do mnie pchają. Nie grałem w żadną z części Wiedzmina, i raczej nie zagram, bo to nie moja bajka, Sapkowskiego pamiętam jeszcze jak wygrał konkurs literacki w Fantastyce pierwszym opowiadaniem o Wiedzminie, na bieżąco czytałem opowiadania jakie pisał i drukował w Fantastyce, a które złożyły się pózniej na tom.1, czytałem kilka książek, ale nie wszystkie, bo bardziej podobały mi się krótkie formy i moim zdaniem uniwersum niepotrzebnie się rozrosło, o co też trudno mieć pretensje, jak autor odniósł sukces i fani domagali się więcej, trudno nie korzystać, zwłaszcza, że został również towarem eksportowym, co w tamtych latach dawało pewnie spore tantiemy jak i sukces literacki. Słowem trudno mi uwierzyć że masz mało informacji i hypu o W3 wokół siebie.
Co do Przeglądów Tygodnia - już dawno zwróciłem uwagę na ich brak regularności, a pamiętam też że za czasów Marcina Łukańskiego przeglądy potrafiły być 2 częściowe, po 25 min. Dziś nie są już nawet co tydzień, co niestety dobrą praktyką nie jest.
Szkoda też że niezłe serie nie są lub są rzadko kontynuowane. @Kacper kiedy nowy Dekonstruktor? ;) Fajnie, że pojawiły się Retrognaty, brak mi W rytmie gier, czasem są Miejskie Legendy, tez niezłe ;) Koncepcja Artysty - dlaczego brak nowych? Nie ma już tej panny w redakcji? - sorki to nie lekceważenie, po prostu tak dawno nie widziałem, że zapomniałem ksywki. Nie brak mi Gier z Kosza, Hed akurat jest płodny*, a nie zawsze zgadzam sie z jego humorem, choć nie jestem wrogiem i umiem docenić :) Cmentagrzysko, również dawno nie widziany cykl. Ostatnio chyba "konikiem naczelnego" jest Side Quest, i spox, czasem miło posłuchać :) Pozdrawiam i prosze o więcej serii tematycznych, jak również większą ich regularność i różnorodność.

30.05.2015 15:47
ymy
odpowiedz
ymy
16
Legionista

@wodaZjeziora to było inspirowanie głównie Pulse. Polecam ten Wczesny dostęp (Early Access).

30.05.2015 16:42
odpowiedz
virus271183
9
Legionista

Jeśli chodzi o NFS to wiadomo może czy wymagane stałe połączenie z netem będzie służyć tylko przeciwdziałaniu piractwu czy może czemuś więcej??? Niestety niektórzy mają dostęp do neta ograniczonego LIMITEM... u mnie co prawda jest to 25GB ale jednak jest to limit jak go wyczerpie to prędkość spada do bodajże 60kb więc każdy kb załadowany z neta jest dla mnie ważny. Jeśli miałbym ten limit przeznaczyć tylko na grę w NFS i wyczerpać go w 2 tygodnie to ja mam gdzieś takie rozwiązanie

30.05.2015 17:14
odpowiedz
zanonimizowany1066120
28
Pretorianin

Zgodzę się z jednym, w przeglądzie tygodnia powinno znaleźć się więcej gier, powinny być omawiane wszystkie, te bardziej i mniej znane, a nie tylko 2 najbardziej popularne. Należy pamiętać że dzięki takim stroną jak Tvgry, część ludzi sięgnie po pomniejsze tytuły czyli indyki. Szkoda że w aktualnej formie pokazujecie tylko te tytułu z najwyższej półki, zapominając o grach mniejszych budżetowo, które niejednokrotnie okazały się ciekawsze niż jeżeli gry za XXX dolarów. Przegląd tygodnia powinien pokazywać wszystkie mniej lub bardziej ciekawsze gry które wyszły, a nie ograniczać się do dwóch tytułów, bo to faktycznie jest ŻENUJĄCE !!. Czy można liczyć na zmianę formuły "Przeglądu Tygodnia" ? ja liczę że tak, ale pewnie Redakcji Tvgry nie chcę się umieszczać programu, trwającego, 40 minut +-, a tym bardziej go robić. Bo myślą że tak długiego materiału nie chcę się oglądać, ale są w błędzie. Czy ktoś z redakcji odpowie ? czy olewacie opinie ludzi/fanów którzy odwiedzają tę stronę od lat.

30.05.2015 19:28
szympek1818
odpowiedz
szympek1818
50
Generał

No w końcu przegląd :) Świetny materiał :D

30.05.2015 20:02
MichałPolak
odpowiedz
MichałPolak
86
Generał

Ej co to za muzyka która leci gry rozmawiacie o Need for Speed?

30.05.2015 21:44
odpowiedz
PowerBulu
25
Chorąży

Przegląd mi się podobał do puki kacper nie zaczął przerywać Hedowi!
wpienia mnie to strasznie.. wpieprza się ze swoją głupawą gadką! Chłopie opanuj się i trochę kultury!

30.05.2015 21:52
odpowiedz
jazon88
26
Chorąży

Ja na Cyberpunk 2077 czekam duzo bardziej niż na Wiedzmina 3. Liczę, ze to bęzie RPG pełną gębą również pod wzgledem mechaniki. Bo co by nie mowić o wiedzminie 3 jest świetny, ale mechanika jest walki chociazby jest jesdnak uproszczona. Bardziej jak gra akcji niż jak rasowe rpg. Cyberpunk ma byc oparty na papierowym systemie rpg wiec możliwości i głębia systemu powinna byc duza.

31.05.2015 09:43
Matekso
odpowiedz
Matekso
96
Generał

Chyba, wszyscy łatają Wiedźmina 3!, żebym za pół roku mógł zagrać bez glitchy, bugów, i innych błędów.

31.05.2015 12:29
odpowiedz
MaXXii
62
Generał

Prawda jest taka że na nowym NFS nie ma co liczyć że będzie bardzo dobry Tuning, zwłaszcza jak będzie Porsche itp: to tuning wizualny będzie taki jak w cale. Powinny dać samochody takie zwyczajne jak w Undergrundzie 1 i 2 .

31.05.2015 20:27
odpowiedz
kerafaks
24
Legionista

Zapomnieliście o spodniach, że cały przegląd z waszymi zbliżeniami? :p

31.05.2015 21:07
odpowiedz
mason23
8
Junior

A ja zapytam Was graczy co się tak tym wiedźminem podniecacie, zaraz powiecie że trzeba wspierać bo Polskie, a ja powiem tak że jeśli chodzi o mnie to mi się osobiście nie podoba i nie mam zamiaru ani kupna ani gry.

03.06.2015 10:30
Adrianun
odpowiedz
Adrianun
115
Senator

Świetny Przegląd Tygodnia - ciekawe tematy na czele z nowym NfS'em, Wiedźminem i Cyberpunkiem 2077! Perception też zapowiada się bardzo ciekawie! ;)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
więcej

Popularne na tvgry.pl

Najlepsza gra, w której budujesz Polskę
12:35
19001195

Najlepsza gra, w której budujesz Polskę

301 465 wyświetleń 12 lipca 2019

Sekrety gier, których nikt nie miał odkryć
9:27
13868247

Sekrety gier, których nikt nie miał odkryć

9 440 wyświetleń 15 lipca 2019

Psychologiczne pułapki, w które wpada każdy gracz
14:25
12704174

Psychologiczne pułapki, w które wpada każdy gracz

202 763 wyświetlenia 12 lipca 2019

Jak cheaterzy hakują ściany w grach
8:18
12300257

Jak cheaterzy hakują ściany w grach

241 389 wyświetleń 9 lipca 2019