tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Top 10 gier 2012 roku wg Dela

30 277 wyświetleń 15 stycznia 2013

Najlepsze z najlepszych Dela.

Zapraszamy na kolejną prywatną listę top 10 gier 2012 roku! Tym razem Del opowiada o swoich wyborach.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.01.2013 12:28
berial6
odpowiedz
berial6
118
Ashen One

Nie układ słoneczny, nie gwiezdny, a planetarny FACEPALM x 3

13.01.2013 12:37
odpowiedz
gerszom
18
Pretorianin

Bardzo dobra lista. Mam podobne odczucia dotyczące Far Cry 3. Właśnie teraz się w niego zagrywam. Jeśli chodzi o emocje to zapomniałeś o "Spec Ops: the Line"...gra, która rozwaliła mnie w tym roku podobnie jak The Walking Dead.
Może zaprosicie Krzyśka, żeby zrobił gościnnie swoje top 10 2012?

13.01.2013 13:05
😊
odpowiedz
chrzanekTNT
38
Generał

Brak gry Hitman Rozgrzeszenie jest dla mnie niezrozumiałe przecież to majstersztyk graficzny ???? No cóż.....

13.01.2013 13:06
odpowiedz
mateuszx20
41
Centurion

Jacy ludzie są głupi.

Wy oczywiście możecie komuś sugerować jakie gry powinien, bądź nie powinien wybrać, bo wasze zdanie jest najważniejsze, a świat kręci się wokół was. Rzecz jasna wam nikt nie ma prawa czegoś sugerować, bo jak to tak? Przecież wasze zdanie jest najważniejsze i pozostałe 7 miliardów ludzi na świecie nie może mieć własnego zdania.
Hipokryci.

13.01.2013 14:23
odpowiedz
archi133
33
Centurion

mateuszx20 - A Ty z 7 miliardów jesteś najmądrzejszy z całej wsi:) Oczywiście, że świat kręci się wokół graczy! A ten portal bez nas by nie mógł istnieć. Jak myślisz? po jakie licho robią takie playlisty?! Oni mają dochody od oglądalności oraz od ilości komentarzy na forum, wtedy reklamy są droższe itd...czysty marketing....myślisz, że oni kręcą te filmy bo nie mają co robić?, a nie ma nic lepszego jak zrobić prowokacyjną listę przebojów gier aby tych komentarzy i wyświetleń było wiele....jeśli tego nie dostrzegasz to faktycznie jesteś jednym z tych ludzi:) bez urazy! Potraktujcie ich jak vlogerów na youtubie...tylko na większą skalę....świat kręci się wokół graczy i kasy:)

13.01.2013 14:34
A.l.e.X
odpowiedz
A.l.e.X
130
Alekde

W sumie bym nie komentował, ale jak redaktor mówi że Dishonored jest brzydki to jest to całkowicie dla mnie nie zrozumiałe. Gra wygląda normalnie, a artystycznie to zostawia wiele innych gier wydanych w 2012 w tyle. Gry dzielą się na normalne i wizualnie ponad przeciętne. Brzydkie gry ? Nawet Gothic, czy Kotor w dzisiejszych czasach nie są brzydkimi grami. Nie cierpię jak ktoś używa nieprofesjonalnych argumentów, będąc się zdaje profesjonalnym redaktorem.

13.01.2013 14:40
odpowiedz
Felix - The One
52
Pretorianin
Wideo

@archi133: ta, twórca moda na pewno zapłacił Delowi, żeby umieścił DayZ na swojej liście... Pomyśl czasem przez chwilę, zanim postukasz w klawiaturę.

@Scortch: wyluzuj, naprawdę :) Przecież Del to nie jest wyrocznia, każdy ma swoją subiektywną listę i ja się cieszę, że póki co wyglądają one zgoła inaczej. Dla mnie to jest dużo ciekawsze niż oglądanie wszędzie CoDów czy Asasynów (chociaż sam bym umieścił trójkę na swojej).

Sam nie grałem w DayZ, zagram dopiero jak zostanie wypuszczona wersja standalone, ale jakoś nie mierzi mnie to, że umieścił to na pierwszym miejscu. Miał swój konkretny powód, o którym opowiedział i to on zaważył na wszystkim. Cóż, skoro gracze chcą, żeby gry aspirowały do miana dziedziny sztuki, to może czas gloryfikować też te produkcje, które wywołują u nas silne emocje?

Widzisz, a ja jak patrzę, na tych żurnalistów z zagranicy to mi się słabo robi. Wielcy krytycy, piszący stronę tekstu (nazwanego recenzją, lol), z którego nic nie wynika. Aha, no tak, zapomniałem o niby wielkim autorytecie (jakoś nigdy o nim nie słyszałem) branży, który opowiadał, jak to nowy Halo jest ekscytujący, siedząc na tle reklam mountain dew i doritos. Świetnie kształtuje to jego opinię, naprawdę. Albo to całe GMA (Game Media Awards) - nagrody za najlepszą recenzją - WTF? Jedno wielkie lizanie sobie dup. Sorry, ale wolę właśnie tvgry.pl, gdzie mam pewność, że to, co powiedzą jest prawdą. A ich komentarze są jak rozmowy z kolegą-znawcą - (mniej lub bardziej) kształtujące opinię, ale bez kija w dupie.

Z zagranicznych mediów, to oglądam tylko filmy Angry Joe - ten facet naprawdę wie, co mówi, jest szczery i nie boi się skrytykować mocno gry, przy czym zawsze jest to krytyka konstruktywna. I nawet, jeśli jedzie po jakiejś grze, to nie zapomina o zaletach (no chyba że już jest całkiem tragicznie). A same recenzje są konkretne, bez lania wody i wystarczająco długie. Ja takie coś chcę widzieć, a nie tych żurnalistów, co się zwą krytykami. Ci sobie niech zostaną przy dostarczaniu informacji.

PS. Właśnie z filmu Angry Joe poszerzyłem sobie informacje o dziennikarzach i wcale to nie polepszyło mojej opinii na ich temat. Polecam obejrzeć - http://www.youtube.com/watch?v=54s_jyjMUxY.

13.01.2013 15:46
Scortch
odpowiedz
Scortch
66
call me Hikee

@haXen
"mr Scortch zapomina ze jest to subiektywna topdziesiatkanjalepszychgier i TWOJA topdziesiatkenajlepsiejszychgierek tez 3/4 forum by zanegowalo - ochłoń dziewczę."

Cytowanie samego siebie <3

"A teraz, gdy już ochłonąłem. [...] Zostawiając argument, że o gustach się nie dyskutuje tam, gdzie jego miejsce (czyli w Dalekim Zapomnieniu)" [...] Wszak o czy mmielibyśmy dyskutować jeśli nie o gustach? Każdą dyskusję można sprowadzić do poziomu subiektywnej opinii, w którym to miejscu nic nie da się już zrobić. Taka gadanina jednak jest bezwartościowa i zwyczajnie dziecinna. I jestem w pełni świadomy, że z moją listą (której nie ma notabene), lwia część choćby z tu obecnych by się nie zgodziła. Co z tego? No widzisz - nic. Jakbyś nie zuważył, ja poruszyłem zupełnie inny problem, ale o tym to byś wiedział gdybyś przeczytał to co napisałem zanim postanowiłeś mi bez sensu odpowiedzieć.

@Felix - The One
"wyluzuj, naprawdę :) Przecież Del to nie jest wyrocznia, każdy ma swoją subiektywną listę i ja się cieszę, że póki co wyglądają one zgoła inaczej. Dla mnie to jest dużo ciekawsze niż oglądanie wszędzie CoDów czy Asasynów (chociaż sam bym umieścił trójkę na swojej)."

Nie rozumiem. Czy powinniśmy faworyzowć małe gry dlatego, że są małe, a nie dobre, a gry duże, powiedzmy AAA, deprecjonować bo są właśnie duże, kosztowały dużo pieniędzy i pochodzą od chciwych, wielkich deweloperów? Jeśli ktoś uważa, że ACIII jest dobrą grą - buh na swoją listę. Kropka. Nie rozumiem jak można powiedzieć, że się woli oglądać inne gry na tego typu zestawieniach od CoDa i ACIII. Jeśli to dobre gry, to czemu nie? Faworyzowanie niezależnych produkcji tylko dlatego, że są niezależne, to jest dopiero hipokryzja i fałszywa oryginalność. To o czym ja mówiłem to postrzeganie tego jak argumentuje się swoje wybory. Kij mnie obchodzi lista Dela, wszak to takie tylko podsumowanie - obchodzi mnie natomiast dlaczego grze, jego zdaniem najlepszej, poświęca tak mało uwagi - jak o innych mówi o setkach godzin spędzonych na wirtualnych polach walk i w magicznych krainach, a tu wspomina o jednej jedynej cesze, która jego zdaniem przeważa całą resztą... Samo umieszczenie takiej pozycji na liście byłoby uważam wystarczającym wyróżnieniem, jednak gdy decydujemy się wrzucić ją na sam szczyt, stan rzeczy błaga o lepsze wyjaśnienie.

13.01.2013 16:57
odpowiedz
archi133
33
Centurion

Felix - The One - czy Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? napisałem gdzieś, że Twórcy gier im płacom?...w sumie pewnie wargaming zrobili charytatywnie reklamę na pół strony:) śmieszny jesteś:) A przeczytaj mojego powyższego posta..powoli(bo na szybko to mało rozumiesz) im płacą za ilość wejść i reklamy, a właściwie wycena reklam zależy od ilości wejść oraz komentarzy...przeczytaj moje posty ze zrozumieniem...bo walnąłeś jak łysy grzywą o kant kuli:) nawet Ci go przytoczę ponownie....uważaj....
"mateuszx20 - A Ty z 7 miliardów jesteś najmądrzejszy z całej wsi:) Oczywiście, że świat kręci się wokół graczy! A ten portal bez nas by nie mógł istnieć. Jak myślisz? po jakie licho robią takie playlisty?! Oni mają dochody od oglądalności oraz od ilości komentarzy na forum, wtedy reklamy są droższe itd...czysty marketing....myślisz, że oni kręcą te filmy bo nie mają co robić?, a nie ma nic lepszego jak zrobić prowokacyjną listę przebojów gier aby tych komentarzy i wyświetleń było wiele....jeśli tego nie dostrzegasz to faktycznie jesteś jednym z tych ludzi:) bez urazy! Potraktujcie ich jak vlogerów na youtubie...tylko na większą skalę....świat kręci się wokół graczy i kasy:)" lepiej??

13.01.2013 17:27
ttwizard
odpowiedz
ttwizard
152
AzoriuS

#6 -> "Dishonored było dobrą
grą puki nie uświadomiłem sobie, że nie ma konsekwencji z tego, że ktoś nas zauważył. Właśnie wtedy przestałem grać w nią jak thief'a, a zacząłem jak w CoD."

Powinieneś wybrać styl gry dla siebie. Grasz po cichu dla siebie, dla własnej satysfakcji.

Reszta postów dyskutująca o tym jaka gra powinna być na jakim miejscu... przecież to jest subiektywna opinia. Dorośnijcie do faktu, że nie ma jednej jedynej prawidłowej listy top gier xxxx roku. Każdemu podoba się coś innego. Z drugiej strony tych list jest na tym portalu za dużo. Cały czas spam top 2012 gier roku i cały czas te same niepotrzebne dyskusje o tym, która gra jest najlepsza.

13.01.2013 17:31
odpowiedz
EnterName
12
Legionista

Oj dużo negatywnych głosów co do D-Z widzę... I domyślam się, że większość nie obejrzała nawet kilku godzin na Youtubie z tej gry ;)

Doskonale rozumiem Della - Day-Z to przełom w grach online, swoisty milowy krok.
To pierwsza gra, w której naprawdę czuć emocje - człowiek autentycznie boi się, że zginie a dorobek kilkunastu godzin gry pójdzie na marne. Widząc w oddali innego gracza naprawdę podskakuje adrenalina. I nie jest to wykreowane za pomocą skryptów, efektów czy zmyślnej fabuły. Gra sama siebie tworzy - tutaj nie ma z góry narzuconych rozwiązań, drogi, a nawet celu. To gracze decydują jak będzie wyglądał klimat danej rozgrywki.

A raczej... ludzka natura ;) Coś w Day-Z jest, że budzi tę mroczną stronę. Niby nikt do nikogo nie musi strzelać, ale nikt nie chce przecież zginąć, bo można wszystko bezpowrotnie stracić. Więc bliskie spotkania z nieznajomym w 95 % zmieniają się w krwawą jatkę. Którą najczęściej rozpoczyna ten, kto pierwszy zobaczy przeciwnika.
Nawet jak ktoś jest niby w porządku, to i tak boisz się do niego odwrócić plecami.... ;)

Podobnie jak w życiu także tutaj chce czuć, że jest tym dobrym, sprawiedliwym. Ale obejrzyjcie jakieś dłuższe gameplay'e - wielu na początku mówi "ja nie zabijam graczy/nie wypada zabijać innych/ zabijanie graczy jest beee". I trzymają się tego... dopóki widzą kogoś z daleka. Ale w sytuacji gdy nagle, niespodziewanie kilka metrów przed nimi pojawia się inny nieświadomy niczego gracz, zazwyczaj każdy spośród tych dobrych strzela. "Bo on na pewno by mnie zabił, gdyby tylko zobaczył/musiałem, on na pewno by pierwszy strzelił/ nie miałem wyboru, był za blisko..."

Nie dziwię się, że wielkie produkcje zostały wg Della z tyłu za małym, topornym, brzydkim modem w fazie alpha. Co by nie mówić - chyba każde wymienione w top 10 dzieło jest tak naprawdę w pewnym sensie miksem istniejących już elementów, schematów. Wszystko gdzieś, kiedyś już spotkaliśmy. Bardziej lub mniej podobne.
A Day-Z wnosi coś zupełnie nowego, czego do tej pory w grach po prosu nie było.

Mam tylko ogromną nadzieję, że nie zepsują tego w pełnej wersji...

Ps. A co do braku "profesjonalizmu". Taaa, już widzę, jak wszyscy się cieszą słuchając poważnego recenzenta używającego rzeczywiście fachowych zwrotów i analizując gry po wcześniejszym rozłożeniu ich na czynniki pierwsze.... ;)
Dla mnie tvgry zawsze były luźnym serwisem, na który wchodzę, żeby dowiedzieć się co w trawie piszczy, co nowego wyszło i jak to wygląda, a nie oczekując profesjonalnych wykładów na temat wyższości jednej gry nad drugą.

13.01.2013 17:52
odpowiedz
Felix - The One
52
Pretorianin

@archi133: napisałeś "widać, że wszystko jest sponsorowane", wymieniając uprzednio DayZ ("nie ma to jak na 1 miejscu wybrać dodatek do gry"). Nie odnosiłem się do tego, co przytoczyłeś -.-

@Scortch: źle mnie zrozumiałeś. Po prostu cieszy mnie, że ogólnie ludzie nabrali szerszego ogarnięcia tematu. Nawet VGA się zmieniło pod tym względem (a niektóre poprzednie edycje, to jakaś kupa). I choć wciąż różowo nie jest, to przynajmniej takie pozycje jak Journey czy Walking Dead w kategorii najlepszej gry roku pokazują, że wciąż jest miejsce na kreowanie swoich wizji w całości - bez patrzenia na to, czy to się sprzeda albo czy trafi do jak najszerszego grona. A najlepsze jest to, że branża dostrzega i wspiera nie tylko rynek AAA (chociaż niestety na sprzedaż się to nie przekłada).

Kończąc tę myśl, ja bym osobiście np. AC3 wstawił na listę. Bo to mój subiektywny wybór. I cieszy mnie, że te listy również tworzone są czysto subiektywnie.

"Kij mnie obchodzi lista Dela"
Z Twojego postu wywnioskowałem, że się mocno poirytowałeś wyborem ;) Możliwe, że błędnie.

A argumentacja Dela - cóż, mogłaby być lepsza. Ale skoro ten jeden argument zadecydował o tym, że DayZ wylądowało na pierwszym miejscu, to po co opowiadać więcej? Więcej o grze można się dowiedzieć chociażby z jego materiałów na ten temat ;)

13.01.2013 18:01
Scortch
odpowiedz
Scortch
66
call me Hikee

@Felix
Nie, nie. Wybór jest w porządku, argumentacja nie. I tyle. Mówiąc, że lista mnie nie obchodzi mam na myśli, że mnie nie obchodzi. Nic więcej :)

13.01.2013 18:17
odpowiedz
archi133
33
Centurion

Felix - The One - rozumiem, ale tak jak powiedziałem, jest wielu producentów, którzy zapłacą GOLowi za reklamę....np wargaming....może i Day z - go nie za sponsorowali. Po 2 nie napisałem sponsorowane przez producenta... ,miałem na myśli ludzi od reklam:) Ale tak jak napisałem....ilość wejść i komentarzy= ilość kasy. Także nie produkujcie się bo to całe top 10 to w moim mniemaniu czysta prowokacja. To jest moja własna ocena top 10:) Pozdrawiam:)

13.01.2013 20:35
odpowiedz
Donk3y
3
Junior

Del odnośnie Diablo 3 to "mam tak samo jak Ty" ;D "dwie sprzeczne siły" ;]

13.01.2013 21:58
JaspeR90k
odpowiedz
JaspeR90k
58
ONE MAN ARMY

Del na samym początku materiału powiedziałeś że emocje to najważniejszy element każdej gry. W odniesieniu do twojej listy top 10 nie rozumiem czemu nie pojawił się na niej Mass Effect 3 który jest grą wybitną patrząc pod kątem całości a nie tylko oceniając ją z perspektywy zakończenia jak robi to wielu graczy, w której prawdziwych emocji i epickich scen zapadających w pamięci nie brakuje od samego początku do końca. Co najmniej dziwi mnie to że na pierwszym miejscu umieściłeś Day-Z który nie jest pełną samodzielną produkcją tylko zwykłym modem innej gry. Co do oprawy wizualnej Dishonored to myślę że idealnie wpisała się ona w klimat gry i przynajmniej mnie nie raziła po oczach.

13.01.2013 22:37
odpowiedz
BloodPrince
127
Senator

Bardzo dobra lista

13.01.2013 23:02
odpowiedz
fenfir
132
Generał

Pozytywne zaskoczenie Endless space, sam kupiłem tę grę ostatnio na steamie w zasadzie przez przypadek bo była w promocji na steamie
a choć nie lubię strategii to postanowiłem zaryzykować przez kosmiczną tematykę i dobrze zrobiłem ;)
Spędziłem przy niej dobre 20-30h jak na razie i dalej do niej ciągnie, przejrzysty interfejs, kilka ras różniących się stylem gry,
pełna możliwość wykreowania świata (ilość układów, ich ułożenie, anomalie, nagrody za eksploracje i wiele, wiele więcej).

Co do walking dead to faktycznie "gra" dobra ale pojawiły się ciekawsze tytuły, WD w zasadzie nie oferuje nic więcej niż fabuła, mam podobne odczucia co do ostatniego epizodu.

Jeśli chodzi ogólnie o wybó gier niezależnych i ten cytat:

"Czy powinniśmy faworyzowć małe gry dlatego, że są małe, a nie dobre, a gry duże, powiedzmy AAA, deprecjonować bo są właśnie duże"

Zgadzam się z dellem, tu nie chodzi o to, że są małe i przez to twórcom wybaczamy pewne błędy ale to, że posiadają (część z nich) przynajmniej w moim odczuciu to "coś",
ciężko to uchwycić, ale właśnie ostatnio mam wrażenie, że ci wielcy twórcy (nie wszyscy) zaczynają robić gry strasznie odtwórczo,
nie czuć tej pasji, wiadomo, że nikt tego za darmo nie robi, ale zaczyna to przypominać wyrób maszynowy tworzony wyłącznie pod masowego odbiorce,
te mniejsze studia wiadomo, że nie mogą na takiej płaszczyźnie walczyć z tymi wielkimi, ale mogą właśnie powalczyć robiąc coś świeżego.

Szczególnie w 2012 roku zawiodłem się właśnie na tych wielkich tytułach, które cały czas mielą jedne i te same schematy
a te mniejsze gry dają wytchnienie od tego i potrafią zaskoczyć klimatem, ciekawą, wciągającą rozgrywką itd.

13.01.2013 23:58
Adrianun
👍
odpowiedz
Adrianun
119
Senator

Ciekawe TOP 10, został mi jeszcze Yuen ;)

14.01.2013 00:17
beowulf117
odpowiedz
beowulf117
62
Dragonslayer

nie wiem czemu ale jak tylko zobaczyłem nowy x-com chciałem w to zagrać a nie znam oryginału. co oznacza że ten remake musiał się udać

14.01.2013 11:26
Scortch
😐
odpowiedz
Scortch
66
call me Hikee

@fenfir
Do diabła, naucz się chociaż cytować...
"Czy powinniśmy faworyzowć małe gry dlatego, że są małe, a nie dobre, a gry duże, powiedzmy AAA, deprecjonować bo są właśnie duże?"

Słyszałeś kiedyś o pytaniu retorycznym? Weź chociaż nie przekręcaj tego co piszą inni...

14.01.2013 11:47
odpowiedz
fenfir
132
Generał

Nie spinaj się tak, użyłem tego cytatu by wyrazić swoje zdanie na ten temat, po co to wielkie oburzenie?

14.01.2013 12:23
Scortch
odpowiedz
Scortch
66
call me Hikee

Żadne oburzenie. Zwracam uwagę. Nie lubię jak się przekręca moje słowa.

14.01.2013 13:04
odpowiedz
pk_14
3
Junior

Witam. Około minuty 21:57 ,kiedy Dell opisuje GW2 słyszymy w tle jakąś melodyjkę. Czy ktoś wie skąd ta melodyjka pochodzi i gdzie ją można znaleźć??

14.01.2013 17:11
odpowiedz
fenfir
132
Generał

Scortch ->

"Do diabła, naucz się chociaż cytować..."

"Słyszałeś kiedyś o pytaniu retorycznym? Weź chociaż nie przekręcaj tego co piszą inni..."

I minka przy poście faktycznie sugerują, że tylko zwracasz mi uwagę, prosze cię...
No i nie wiem za bardzo gdzie przekręciłem twoje słowa? Jak ktoś przeczyta całe zdanie to na początku jeszt zwrot "czy powinniśmy", który mówi, że to pytanie także faktycznie tak koszmarnie przeinaczyłem twoje słowa, że hej, pozdrawiam.

15.01.2013 02:10
15.01.2013 11:47
Harry M
odpowiedz
Harry M
145
Master czaszka

Na początku muzyczka z PAYDAY ;). W The Walking Dead grałem tylko na iPadzie - kawałek pierwszej misji (która jest za darmo). Ech XCOM to jedna z tych gier które chciałem, ale nie było na to kaski ;). Oooo tak Far Cry 3 jest świetną grą. Aaa ja ciągle czekam na DayZ jako normalna grę.

15.01.2013 12:24
Luppus
odpowiedz
Luppus
96
Generał

niestety Del, ale Scortch napisał mniej więcej to, co chciałem powiedzieć o materiałach z Twoim udziałem. Dodam trochę od siebie. Pół godziny Ci zajęło to, co powinno trwać góra 15 minut. Powtarzasz się, argumentujesz "bardzo bardzo", opowiadasz o grach, co nie ma znaczenia i co najgorsze, nie potrafisz budować zdań... Niestety, ale zaczynając mówić, budujesz jedno wielokrotnie złożone zdanie, czego nie da się słuchać, jest mało wyraźne i zasadniczo nie pamiętam nic z tego co powiedziałeś. Argumentacja powinna być krótka i treściwa, najważniejsze kilka zdań na temat gry. Nie ilość, a jakość. To tyle uwag jeśli chodzi o Twoje wypowiedzi. Znacznie lepiej wypowiada się Yuen, który nie mówi tak chaotycznie, buduje zdania oraz mówi krótko i na temat.

Co do Twojego TOP 10, mam dwie uwagi. Pierwsza - wiadoma - DayZ, nie ma co dodawać, bo wszystko zostało napisane. Klepnięcie na 1 miescu moda, a nie gry i to na dodatek nie ukończonego... Porażka Dell, bardzo mi przykro. Druga sprawa, to określenie przy temacie Diablo III, iż spędziłeś z grą "strasznie strasznie dużo czasu", czyli kilkadziesiąt godzin? Dla Ciebie to jest to dużo? Wybacz, ale używając takiego określenia, myślałem, że poświęciłeś co najmniej kilkaset godzin :) Kilkadziesi godzin, to zaledwie kilka dni, góra tydzień, a to miała być gra na wiele misięcy.

Cóż, listy nie skomentuję, bo nie grałem w nic, co wymieniłeś. O przepraszam, w Forze zagrałem kilkanaście minut u znajomego - bardzo fajna gra, reszta nie warta uwagi. Dziękuję

16.01.2013 12:15
odpowiedz
Reserow
7
Legionista

Jak dla mnie wspaniałe TOP 10 najlepszych gier 2012 roku. Wyczerpujące wypowiedzi o każdej grze i zauważenie pewnych niedogodności i niedoróbek. Wymiana dobrych i złych stron danej gry. Tak właśnie powinny tego typu filmiki wyglądać. Inteligentne wypowiedzi wciągnęły mnie tak bardzo że te pół godziny byłem odcięty od świata.

17.01.2013 10:08
Darkowski93m
odpowiedz
Darkowski93m
132
Generał

Cholerka, dobry filmik, ciekawy, wyczerpujący wstęp :) Nie często to robię, ale tym razem muszę. Dobra robota :)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze

więcej

Popularne na tvgry.pl

Najdziwniejsze pytania, jakie gracze wpisują w Google 2
14:30
33525516

Najdziwniejsze pytania, jakie gracze wpisują w Google 2

209 wyświetleń 30 września 2020

Gra z Kosza, w którą MUSIELIŚMY ZAGRAĆ
18:00
22081219

Gra z Kosza, w którą MUSIELIŚMY ZAGRAĆ

5 322 wyświetlenia 28 września 2020

Absurdalne wyzwania, którymi gracze zepsuli gry
10:40
20491213

Absurdalne wyzwania, którymi gracze zepsuli gry

2 177 wyświetleń 30 września 2020

Co cię zabije w średniowiecznym survivalu
12:48
15166180

Co cię zabije w średniowiecznym survivalu

212 wyświetleń 30 września 2020