tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Brak Premium HD

Darmowe.gry-online.pl

13 768 wyświetleń 30 grudnia 2010

Wydanie świąteczne. Mnóstwo prezentów!

Autor najbardziej epickiego komentarza zgarnia WOW: Cataclysm. Autor pierwszego komentarza wygrywa manierkę i plakat z gry Halo: Reach. Trzech autorów najzabawniejszych wierszyków otrzyma ”8 GB w stylowej oprawie”. Do 1 stycznia 2011 rozdajemy konta premium dla zarejestrowanych w Farmerama, Dark Orbit, Seafight: Piraci na ”Darmowe Gry”.

Komentarze Czytelników (276)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.12.2010 12:25
odpowiedz
Shali
3
Junior

THIS IS SPARTA!!!!

30.12.2010 12:33
👍
odpowiedz
cyklopolitan
11
Legionista

epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, epic, chyba najbardziej epicki ?

30.12.2010 12:45
👍
odpowiedz
pawciosides
18
Pretorianin

SUPEEEEEEEEEEEEEer głosssssssss chcę więcej.

30.12.2010 14:10
😊
odpowiedz
zanonimizowany727747
4
Legionista

Miło się Ciebie słucha Redakcja GRY-OnLine :P Wpadaj częściej

30.12.2010 14:23
odpowiedz
mik18
83
Generał

święta święta i już po święta teraz czekać na sylwestra jak jest sylwester to trzeba się bawić do białego rana a nowy roku iść spać a po nowy roku czeba iść do szkoły a po szkole zadanie domowe trzeba zrobić a jak zrobimy zdanie domowe to trzeba zjeśc obiad a potem tvgry.pl GRYOnlline.pl i darmowe gry-online.pl a potem iść spać

30.12.2010 16:25
👍
odpowiedz
DzIMI15
76
The Collector

Za oknem śnieg i mróz,
a Lord na saniach pendrivy wiózł.
Gdy do studia przyjechał,
Del Xbox'a właśnie zajechał.
Mati nockę w WoW'a cisnął,
a UVI bana komuś sypnął.
Vercetti w Fifie hat-trick'a rypnął,
a koniu dopiero zasady łyknął.
Gdy wszyscy razem się jednak zebrali,
nockę w Gears'ach wtedy zarwali.
Na tym koniec mej opowieści,
sami przyznacie - przedziwnej treści.
Więc żegnam się z Wami moi mili,
niestety kończę właśnie w tej chwili.

30.12.2010 18:10
odpowiedz
wartburg2
17
Chorąży
Image

Poprzedni post byl slaby a nie epicki ;/

daje moj najlepszy score w mario na zachete

Może i dla żółtego człowieka jest słaby ale dla białego jest nawet niezły !!

30.12.2010 19:29
😜
odpowiedz
DzIMI15
76
The Collector

wartburg2 ----> Mój post dotyczył wiersza, a nie "epickiego komentarza" ;P

Odnośnie konkursu: kiedy wyniki będą już znane?

30.12.2010 21:05
👍
odpowiedz
got-hic71
11
Pretorianin

to było naprawdę epickie,tak epickie że nawet znów sprawdzę sobie konto na khan wars,bardziej episkiego filmiku nie było,to bardzo epickie.EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPIC

30.12.2010 21:34
😜
odpowiedz
zanonimizowany98030
77
Generał

Jak bedzie mozna nastepnym razem wygrac randke z Dagmarą to bede pisał wiersze a tak to mi sie nei chce :P

30.12.2010 22:21
odpowiedz
premium092196
2
Junior

Chce ktoś epicką kanapke z serem?

30.12.2010 22:38
odpowiedz
Kuzirashi
1
Legionista

WoW Cataclysm Blizz nam dał. Każdy goblinkiem popykać se chciał. Takie to małe, zwinne, skurczone. Niczym Yoda z Star Wars jak Zombie Zielone. Uszy ma długie jak Ogry ze Shreka, do Hord dołączyło, w Kezan nas czeka. Przenieśmy się teraz trochę daleko - Wschodnie Królestwo, za górą, za rzeką... Mag Arugen klątwy swe rzecze, ludziom z Glineas na nieszczęście złorzecze. Worgeni - ludzie przed Przymierzem chylą czoło. Kiedy czar zaczął działać nie było wesoło... Fan z Ameryki Gry-Online odpala, newsa zaklikał i się nim podjarał. Widzi i patrzy, patrzy i widzi, widząc goblinka siorze uszka z barszczem obrzydził. Teraz zmienia się trochę wokoło. Ekipa Blizzarda w centrali fajki pali. Ktoś im spamuje, że Lordaredon botuje. Naćpany dowódca całej kompanii, pomylił sobie spamera zbanił. Z tego wszystkiego zapomnieli szampana ogłaszają konkurs: Kto dostarczy nam trunku otrzyma admina. Nie minęło pięć minut. Gmail jest już pełny, screeny z Google Graphics masami płynęły. Twórcy Warcrafta całkiem załamani gdy nagle ktoś otworzył drzwi z banii. Był to kurier od Dagmary, 40-procentowy szampan się pojawił. Więc jednak wszystko się dobrze skończyło. Team Kataklizma to całkiem dobiło. Tak się musimy pożegnać dziś z nimi bo co się potem działo, wohooohuu, <strasznie "pachniało">. Podsumowując: Nowy dodatek - ciepło przyjęty, goblin zielony, worgen przeklęty. Każdy w ten dzień udanego sylwestra życzy wam: Teamowi Gry-Online najlepszego w sylwestra roku Dwa Tysiące Jedenastego!!!

Kuzirashi ^^

PeeS: Pół Godziny wyjęte z życiorysu, więc doceńcie :D

31.12.2010 09:17
odpowiedz
Czezzy
40
Konsul

Nadszedł ten dzień. Dzień zagłady i jednocześnie chwały dla jednego z 20 rycerzy...
Władca Zakonu GRY-ONLINE po kilku-godzinnych naradach nareszcie wybrał dziewoję w żelaznej zbroi, aby zaspokoiła smoka ofiarami, po to by ów smok nie pożarł tutejszej ludności.
Gdy Dziewoja Dagmara, bo tak miała na imię, wyszła z zakonu, ludzie składali Jej pokłony i dodawali Jej otuchy krzycząc: "Wierzymy w Ciebie, Dasz radę!".
Tak Zachęcona, Chwyciła Swój diamentowy miecz, Swą żelazną zbroję i Wyruszyła w podróż
najstraszniejszą i w najgorszym wypadku - ostatnią.
Do połowy wyprawy, nic nie stanęło na Jej drodze, jednak usłyszała pewien szmer w okolicy. W zwarciu i gotowości do walki odwróciła się. Na Jej szczęście było to tylko złudzenie po przebyciu 58 kilometrów, by wreszcie dotrzeć do drugiej siedziby Jej Zakonu. Musiała do Niej pójść, albowiem tam były dary dla smoka. I tam ludzie witają Ją z otwartymi rękami. Zarządca, ponieważ siedziba ta mieściła się w zamku - zaprowadził Kobietę do najwyższej wieży, do której, by się dostać, użyć trzeba było drabiny. Gdy Weszła na wieżę, na najwyższej półce, na najwyższym regale i w największym, różowym pudełku były dary. Wyjęła jedno po drugim, na pierwszy ogień poszła koszulka, którą odłożyła, ponieważ uznała, że ona się nie nadaje, to samo stało się z kurzą łapką. Nareszcie Znalazła - coś, co zadowoli złego smoka, który na imię miał Fani, była to gra World of Warcraft: Cataclysm, trzy piękne pendrive'y oraz plakat i manierkę z gry Halo Reach. Uznała, że będzie to idealne. Wyruszyła w dalszą podroż, zostało Jej jeszcze do przebycia 34 kilometry. Nic się nie dzieje, wszędzie cicho, a do smoka już został tylko kilometr. Nagle wyskoczyli jego słudzy, a Dziewoja Dagmara pobiegła jak najszybciej, w deszczu strzał, mieczy i włóczni. Udało się, weszła na wielką, największą Górę Zagłady i wrzuciła dary do obrzydliwej paszczy smoka. Słudzy smoka stanęli w bezruchu, on zaś sam - zasnął, jak dziecko. Kobieta wróciła do zakonu, do rodzinnego miasta Gameplay.pl i wykrzyknęła pławiąc się w chwale ludu:
-"Niech żyje GRY-ONLINE !!!"
Dostała należytą nagrodę i wróciła do wymarzonego, normalnego, ale także lepszego trybu życia.

31.12.2010 10:54
odpowiedz
śmigli
37
Generał

Cradle of Filth -> dokładnie. Dobrze mówisz.
Ciężkie czasy nastały. Kiedyś czekało się na jakiekolwiek Gramy na tvgry.pl, poczekało się troszkę i było się zadowolonym. Ostatnio obejrzałem wszystkie odcinki GryOnAir (tu dodam, że też na to bardzo czekam, mam nadzieję, że będzie więcej, częściej i bardziej) i tam o to zobaczyłem panią Dagmarę. Chociaż bardzo mało tam występowała, stanowczo za mało. Tak więc:
Chcemy więcej Pani Dagmary, i to wszędzie w GryOnAir, na tvgry.pl - w przeglądach tygodnia itp.
Teraz ogląda się to, tamto i nigdzie Cię nie widać. Przynajmniej tutaj.

31.12.2010 11:47
👍
odpowiedz
zanonimizowany98030
77
Generał

śmigli ---> ooo taaak wiecej Pani Dagmary i zeby była w przeglądach tygodnia :) popieram stanowzo :)

31.12.2010 16:20
😉
odpowiedz
wiśnia ugly
8
Legionista

Darmowe.gry-online na święta
na rybkę odpada przynęta.
Kotek przegląda internet
piesek tvgry.pl ogląda.
Ecie pecie i już wiecie
ta strona jest najlepsza na świecie.

31.12.2010 17:52
OSSA14
odpowiedz
OSSA14
66
Pretorianin

Życzę Wam wszystkim użytkownikom jak i redakcji wspaniałej zabawy sylwestrowej oraz szczęśliwego Nowego Roku!.

Pozdrawiam!

PS Nie przesadzajcie tylko z alkoholem!

01.01.2011 20:59
Seblord
odpowiedz
Seblord
63
Pretorianin

Dagmarko kochaniutka,
Rudziutko fałszywiutka,
W Khan Warsiki
Malutka
Gram przez ciebie
Kochaniutka
Moja ty miluchna
Rudziutka
Kochm cię jak telefon SMS

XD
[EDIT] Sorry za ortografię

02.01.2011 01:32
👍
odpowiedz
grimmiko
1
Junior
02.01.2011 01:33
👍
02.01.2011 13:22
😈
odpowiedz
trollu2341
1
Junior

Czekamy na wypowiedź Świebodzina .
Pozdrowienia dla pięknej prowadzącej :>.
70 Był0 b4rDz0 3p1c|<13 \ :*:*:*:* :D ;) = to było bardzo epickie

............................................________........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................\,.....
.................../...........................................................,›....
................./......................................................,:`^`..›....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........‹.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,›,.~”;/....›...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....›............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...............................\....../\...................
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
,,_..........›.>-._\...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................
...................`=~-,,.\,...............................\.......................
................................`:,,...........................`\..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_\..........._,-%.......`\...............
...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

02.01.2011 23:27
😁
odpowiedz
zanonimizowany580748
32
Centurion

Nie chcę wiedzieć jak długo te ciastka tam leżały.

03.01.2011 21:44
odpowiedz
markustheglorius
12
Chorąży

W świąteczny wieczór na krześle siedziałem, „Obejrzę sobie filmik na TVGRY”-tak pomyślałem.
Gdy to zrobiłem radość ma była nie mała, gdyż wielka niespodzianka mnie tam spotkała.
Albowiem zobaczyłem piękną pannę co Dagmarą się zwała, i w ramach konkursu prezenty rozdawała.
Jednym z nich był piękny pendrive ośmiogigowy, ale żeby go zdobyć należało napisać krótki wierszyk śmiechowy.
Trzeba przyznać- żaden ze mnie wierszokleta, nie jestem jakimś Szekspirem, co napisał Hamleta.
Pytam więc o pomoc Krzysztofa Gonciarza, lecz on odpowiada, że podpowiadając swą posadę naraża.
Del za to na to mówi iż jest wolny, lecz szybko stwierdziłem, że do pisania wierszy del nie jest zdolny.
Więc sam piszę ten wierszyk, już ponad godzinę, nigdy się nie poddam, prędzej raczej zginę.
Co by napisać? Wysilam się szczerze, i piszę swe myśli na komputerze.
Może o darmowych grach online wspomnę słów kilka, śćiągnąć taką gierkę to dosłownie chwilka.
Ci co wolą drogie gry to zwykli wariaci, weźmy na przykład seafight piraci.
Jest tam ekonomia, walka, przygody, a za questów robienie czekają nas nagrody.
Czego pragniesz więcej graczu konsolowy?, teraz jest moda na gaming darmowy.
Niech tę naukę wszyscy gracze pomną, gdyż na koniec mam prośbę do GOLa skromną;
O PROSZĘ WAS DARMOWEGRYONLNE, O PENDRIVE OD ZANA DESIGN.

03.01.2011 21:45
odpowiedz
markustheglorius
12
Chorąży

przepraszam za słowo "wariaci", chyba nie jest aż takie brzydkie/wulgarne. mój adres to ul.Skłodowskiej Marii Curie 18, kod pocztowy-43-300, Bielsko-Biała

04.01.2011 12:17
odpowiedz
SirChudy
4
Junior

Kiedy będzie jakieś ogłoszenie wyników ?

04.01.2011 18:14
👍
odpowiedz
Gry Darmowe
2
Junior

GRYOnline.pl

Czołem chłopcy!
Dzięki za całą masę pozytywnie zakręconych i rzecz jasna EPICKICH komentarzy! Ogłoszenie wyników w konkursie WOW: Cataclysm już jutro, więc czekamy na ostatnie, konkursowe komentarze pod programem. Damy szansę spóźnialskim, a co! Powodzenia!

Dagmara:-)

04.01.2011 18:39
odpowiedz
zanonimizowany661344
39
Konsul

Epicki Komentarz:
Kiedyś był tylko internet. Ktoś powiedział słowo i powstała nasza klasa Facebook YouTube Google i GRY OnLine a tam powstał wątek GRY DARMOWE !!!

05.01.2011 18:49
odpowiedz
Bodom666
16
Legionista

Kiedy i gdzie te wyniki ?

05.01.2011 19:39
👍
odpowiedz
Gry Darmowe
2
Junior

GRYOnline.pl

Hej!

Po burzliwych i niekończących się naradach z samą sobą, definitywnie uznaję, że wielkim zwycięzcą konkursu na najbardziej epicki komentarz pod programem Gry Darmowe zostaje: walerinho. Kolega wygrywa grę WOW: Cataclysm. Serdecznie gratuluję!

Dzięki wszystkim za wzięcie udziału w konkursie oraz za bardzo fajne i zabawne wpisy! Tym, którym się nie udało, życzę powodzenia w następnych konkursach i gorąco pozdrawiam!

Dagmara

05.01.2011 19:45
👍
odpowiedz
Gry Darmowe
2
Junior

GRYOnline.pl


Zwycięzcami w konkursie, w którym do wygrania były 3 pendrive'y od ZaNaDesign są: rob555, Tymeczek i markustheglorius

Tak pro forma dodam tylko, że Roinats otrzymuje od nas Manierkę i plakat z gry Halo:Reach. Nie da się ukryć, że był pierwszy.

GRATULUJĘ!!!!

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze

więcej

Popularne na tvgry.pl

Babcia ocenia grafikę z gier
12:15
27576427

Babcia ocenia grafikę z gier

313 186 wyświetleń 22 stycznia 2020

Reklamy gier, które porażają głupotą
10:25
27158203

Reklamy gier, które porażają głupotą

443 759 wyświetleń 22 stycznia 2020

Największe absurdy Gothica
11:05
16808619

Największe absurdy Gothica

279 056 wyświetleń 22 stycznia 2020

Skyrim, który zabija nudą – Gry z Kosza
17:46
14840204

Skyrim, który zabija nudą – Gry z Kosza

244 557 wyświetleń 22 stycznia 2020