tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Brak Premium HD

Kolonia bugów

19 484 wyświetlenia 22 sierpnia 2010

Disconnected.

Bugi są wszędzie. Czają się w ukryciu i czekają na odpowiedni moment, aby zaatakować - nawet na targach. Na deser - konkurs!

Komentarze Czytelników (337)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
23.08.2010 22:13
😊
odpowiedz
roborobo
1
Junior

A TFU TFU NA WIECZNY OGIEŃ !!! Wy cherytyki jedne.
Toć mówię , że lagi to moja żona !!!

23.08.2010 22:26
odpowiedz
pjotr3k
31
Pretorianin

FACEPALM

23.08.2010 23:09
odpowiedz
Pawosz
9
Legionista

L.A.G.I. czyli Latające Androidy Graczy Inormalnych. Jest to zjawisko nietypowe często występujące u graczy online (łac. HUMULUS LAGOS ZŁO INTERNET). Inormalni gracze przeciążając swoje sensory "internet" wysyłają androidy by łapały fale na patelnie i jak po sznurku sprowadzały je do graczów. Często te osoby są maltretowane psychiczne przez innych z powodu zanieczyszczenia atmosfery androidami. "tvgry.pl" jako pierwsze objeło ochroną L.A.G.I i chroni graczy i androidy przed złymi ludzmi chcących dobrac sie do nich.

24.08.2010 08:49
odpowiedz
Pkamil18
23
Legionista

Jak powstają lagi? Jest to sprawa prosta i każdy o tym wie że jak idzie prąd kablem i napotyka rozwidlenie, to ma iść w lewo, a on idzie w prawo. Tak właśnie powstają lagi.

24.08.2010 08:50
😃
odpowiedz
Fvi-Fiwi
7
Legionista

Lag – niewidoczny element gry, który jednak zawsze daje odczuć swoją obecność w kluczowych momentach. Tym większą flotę zgromadzisz i tym ważniejszy będzie cel twojej operacji, bym bardziej odczujesz potęgę tej ukrytej siły, zdolnej do pokrzyżowania nawet najdoskonalszego planu. Lag stosuje bardzo zróżnicowane metody walki, od blokowania modułów, poprzez zawieszanie statku na bramie pomiędzy systemami, aż do zrywania połączenia z serwerem.

Wyjaśnienie tego słowa jest do gry EVE Online :D .

24.08.2010 09:53
😜
odpowiedz
TheMessiah
10
Legionista

Lagi, Disconect ... A dziadek mówił , że on nie miał i nie płakał no ja też bym tak chciał powiedzieć. Kiedy serca graczy płoną do gryr przeszkadzają im lagi...Bo jakiś botek ma słaby net i sciąga coś tam...Ale to nie tylko przez nich takie rzeczy się dzieją .Dawno dawno temu była sobie gra (nie powiem tytułu :) ) , niestety narzekali na nią , że nie ma multiplayer... Więc twórcy tej gry wpakowali jakiś słaby multik. Nagle rosło zainteresowanie graczy z tą grą. Serwer zaczął się obciążac aż zaczęly sie pojawiać disconecty końca nie powiem . Ale morał z tej bajki jest taki jak dużo ludzi gra w multi to serwer idzie do innej bajki :D Moh mam zamówione w pre-orderze na ps3 czekam barzdo gorąco!!!

24.08.2010 11:06
odpowiedz
eightyone
13
Legionista

lag jest jak teściowa, dopóki żyjesz nie da Ci spokoju :) Jak zginiesz nagle lagi ustępują :D

24.08.2010 15:25
shadzor
odpowiedz
shadzor
8
Legionista

lag (łac. lagucjiusz pospolitus) - stworzenie z gatunku parszywców, żywiące się ludzkim gniewem i uszkodzeniami sprzętu elektronicznego. Z natury lagi zamieszkują tereny ściśle związane z gamingiem na wysoką skalę, choć odnotowano przypadki (jak chociażby sprawa #53 na Alasce), gdzie lag dopada ludzi kompletnie nie związanych z branżą rozrywki elektronicznej (dobrym przykładem jest tu Pan Marian ze Sfornych Gaci, który chciał przejechać się wirtualnym traktorem, a lag doprowadził go do nadziania monitora na widły i zrobienie z niego domka dla swojego kota Alika [ponoć ów kot ma koneksje na wyższych sferach]). Wracając do tematu, walka z lagiem jest bezcelowa, bo jest to stworzenie podstępne i niszczące od środka, jak pasożyt. Jedynym słusznym narzędziem zwalczania owego stwora jest szybkie łącze oraz odpowiednia ilość skilla, bez tego z lagiem nie wygrasz, chyba, że odłączysz się od internetu ;)

24.08.2010 21:28
odpowiedz
rosster
1
Junior

Lagi
To coś co nas strasznie denerwuje gdy wciągniemy się grając np. metal of honor .Przez lagi wpadamy nieraz w furię. Lagi to malutkie odry z gothica które próbują przerwać nasze połączenie sieciowe naszczęście są też antylagi- Wiedźmini którzy naprawiaj połączenie i tłuką odry.Najgorsze jest to ze jest ich coraz więcej bo sam Xardas z pomocą magi tworzy je na swojej wieży i rozsyła po sieci i jestem przekonany że dotrą do każdego z was.Więc nie czekaicje i kupcie sobie antylagi na nk za jedyne 10 euro-gąbek za sztukę.

25.08.2010 10:30
odpowiedz
wrobncio8
2
Junior

Lagi to takie małe coś, co powstaje, gdy ktoś przed monitorem .... w gruche sobie daje.

25.08.2010 14:40
odpowiedz
Coqqer
2
Junior

Lagi - początkowo wymysł ludzki lub zaburzenia w rejestracji wydarzeń przedstawionych na ekranie monitora bądź telewizora. Według Brytyjskich naukowców była to choroba łącząca depresję, nadpobudliwość psychoruchową, zaburzenia kompulsywno obsesyjne i sraczkę. W 2010 r.n.e Profesor Marcin "Del" Łukański odkrył na targach "GamesCom 2010" że lag to bliżej nieokreślone zło, kradnące graczom przyjemność grania. Zainteresowany tą sprawą wybitny Polski naukowiec, wraz ze swoim asystentem Krzyśkiem postanowili dowiedzieć się więcej w tej sprawie. Rozpoczęli więc akcję odkopywania starożytnego skarbca przodków. Operacja do najtańszych nie należała. Bohaterowie musieli uzbroić się w niezwykle drogie narzędzie zwane plastikową łopatką, a także w zapas pożywienia na całe (!) pół godziny. Gdy wykopywanie skarbca dobiegło końca, bohaterowie poczęli zwiedzać opustoszałe ruiny. Unikając groźnych pułapek takich jak miska szpinaku czy teściowa przodka, znaleźli wreszcie cel swej podróży. Tablicę wykonaną ze szlachetnej gumy do żucia, na której wyryty był adres strony internetowej. Tutaj pojawił się jednak haczyk. Adres podzielony był na dwie części - jedna była w języku n00bów, druga zaś w języku dzieci neo. Jednak jako że te dwa języki nie różniły się praktycznie niczym, bohaterowie nie mieli żadnych problemów z odczytaniem pisma. W końcu te studia do czegoś się przydały! Asystent profesora Dela wyciągnął ze swojego plecaka jego laptop "Wymiatator 5000 koma 99 i pół" po czym wspólnie wpisali adres z gumowej tablicy. Bohaterów opanowały dreszcze. Według graczy przodków, dawno, dawno temu przed naszą erą jedynym bogiem Graczy był niejaki Internet. Gracze kochali go ponad życie, czcili go i składali ofiary w jego imieniu. Ale Internet miał też złego brata bliźniaka zwanego Torrentem. Ten drugi uznawany był za boga opóźnienia, kradzieży, oszustwa i złośliwości, to też zaraz po narodzinach został zrzucony w przepaść. Przeżył on i gdy dorósł poprzysiągł zemstę na bracie, z którym nie zrobiono tego samego. Przez wiele lat żywił się tym czym obdarowywali go jedyni wyznawcy - piraci. A gdy nadszedł odpowiedni moment, zjawił się on w pałacu swego brata. Internet zaskoczony gościem przywitał się z nim, ściskając go mocno. I wtedy poczuł że jego moce odchodzą. Mimo uwielbienia graczy, nie mógł on teraz sprawić im tyle radości co kiedyś. Jego poddani zaczynali się ciąć i teleportować. Uznano że w królestwie Internetu zapanowała zaraza zwana lagami. Internet wysłał więc złego brata do wymiaru kuzyna zwanego LAN-em. Torrent więc i tam zaczął siać chorobę, a pierwszą jego ofiarą była gra "Medal of Honor". Profesor wraz ze swoim asystentem postanowili znaleźć skrybę który o tym wszystkim napisze i ostrzeże graczy z całego świata że Internet i LAN to dopiero początek. Lagi opanują wkrótce cały świat!

25.08.2010 16:23
Hedrik
odpowiedz
Hedrik
44
Centurion

Idzie Ping dumnym krokiem,
Za nim lag pędzi galopem.
- Hej lag trzymaj się z dala,
bo mi internet znów wywala.
Za to lag się głośno śmieje
- chciałbyś mieć taką nadzieje,
jam jest Lag znakomity
twój serwer zostanie zabity.
Za to ping jest coraz większy.
- Mój serwer najcenniejszy!
jak w CS sobie pogram
Z takim pingiem lepiej skonam.
Nagle ping zniknął pendem.
- Rozwaliłem go disconnectem.
I tak Lag dalej szuka z jedną Zasadą
- Atakuję ludzi tylko z Neostradą!!

25.08.2010 16:44
odpowiedz
Mystogan
4
Legionista

Skąd się biorą Lagi.
Lagi przynoszą bociany do setek domów wyposażonych w komputery. Zjawiają się w tym samym czasie co Internet. Są jak wirusy, mnożą się, przedłużają oraz mutują się po to by chociażby przenieść się na LAN tak jak na gamescomie :[ Uniemożliwiają Ci cieszenie się z najlepszych produkcji i nieraz doprowadzają do szału. Lagi rodzą się w siedzibach firm z "szybkim" Internetem. Twórcy lagów stworzyli spisek przeciwko nam, byśmy kupowali coraz to tak zwany "szybszy" Internet. Bo po co komu 40 MiB/sek ? No co przecież nie można piracić. Hmm może do buforowania się filmików ? A może po to żeby wypełnić kieszenie spiskowców ? Kto wie. Lagi zagrażają naszemu życiu nie tylko wirtualnemu, dlaczego? Wyobraźmy sobie taką sytuację, gra sobie tibijczyk z bratem ciupiącym w csa no OK i co z tego? To że nagle przylatuje LAG :O Tak? I co wtedy? No i zdenerwowani wybiegają z domu twierdząc że nie da się tak żyć tibijczyk bierze krzesło obrotowe z myślą "Dziś nabije Red PK padnie kilka nobków" A drugi łapie flinte dziadka i leci do supermarketu myśląc " WoW niezły serwer jakieś 1000 slotów, coś czuje że nabije w minute 10 do 0. Reszty nie muszę wam mówić :]

25.08.2010 18:57
Seba393
odpowiedz
Seba393
23
PRO

Skąd wzięły się lagi? Lucek chcąc biednego człowieczka zgnębić stworzył wredną rasę lagów, które atakują i nękają bezbronnych ludzi. Teraz grając w multi trzeba uważać, bo atak będzie szybki i niespodziewany. Uważajcie na bezlitosne lagi łaknące świeżego mięsa!

26.08.2010 15:10
odpowiedz
fifi_banan
17
Chorąży

Lagi to wściekłe rogate bestie z odmętów piekieł będące na usługach wielkich międzynarodowych korporacji.Występują najczęściej w postaci demonów spowalniania. Pierwsze lagi powstały w starożytności w postaci taborów, które opóźniały marsz armii Aleksandra Wielkiego. Potem ewoluowały i teraz spowalniają przestrzeń internetową. Dzięki lagom w hitlerowskiej maszynie szyfrującej Enigma szyfr owej maszyny odczytali polscy kryptolodzy. Siedzibą lagów jest 3 krąg piekieł , który jest ich bazą wypadową. Ich szefem jest LAGCYFER. Walkę z lagami próbóje toczyć Zakon Likwidacji Lagów na którego czele stoi Wielki Mistrz. Obecnie stanowisko to piastuje wnuk siostry wujka matki prababki Iwana Groźnego.

26.08.2010 16:10
odpowiedz
rakpol
38
Centurion

Ja powiem że lagi się biorą stąd że ludzie chcą popatrzeć na youtubie jak krzyczycie Starcraft Dwaaaaaaaaa

26.08.2010 17:27
odpowiedz
Larone
41
Chorąży
Image

Mój rysunek na konkurs. (lagi)

27.08.2010 11:33
odpowiedz
nes9
2
Junior

lagi to takie małe zwierzątka które sprawiają że ludzie uderzają ręką o najbliższą napotkaną przeszkodę co często jest przyczyną złamań... klawiatury;)

27.08.2010 15:08
odpowiedz
sieciowe7
34
Centurion

L.A.G. = Logistyczne Anihilowanie Gier
Organizacja mająca na celu unicerstwienie świata przez prostą reakcję łańcuchową czyli
Zlagowana gra = Zdenerwowany gracz
Zdenerwowany gracz x1000000 =Agencje terrorystyczne mające na celu zniszczenie świata tak by nie było lagów i gier

27.08.2010 17:36
odpowiedz
aezakmi1000
10
Legionista

lagi powstają , jak ludzie gadają, i sa w stanie konsternacji

29.08.2010 03:37
odpowiedz
rafal1b
2
Junior

Dawno, dawno temu kiedy komputer stacjonarny był powodem do dumy pojawiły się gry MMO. Z początku beztroska zabawa zamieniła się w koszmar kiedy to na serwerach gier MMO zaczęły pojawiać się zakłócenia, które z biegiem czasu stały się utrapieniem i przekleństwem wszystkich graczy. Jak się później okazało były to dzieci Lamerowatych Anty Graczy Imbecylowych (w skrócie lagi) z rodziny n00bowato-pospolitych którzy swą populacją w szybkim czasie objęli cały świat. Już nic ani nikt nie mógł powstrzymać nawałnicy lagów, oczywiście próbowano zabezpieczać serwery ale i to nie pomogło. Odtąd lagi stały się nieodłączną częścią gier MMO.

29.08.2010 13:46
<<^Skejcik^>>
odpowiedz
<<^Skejcik^>>
12
Legionista

Lag (latencja) – interwał czasowy (opóźnienie) między wysłaniem pakietu informacji, a jego odebraniem. W lokalnych sieciach komputerowych zwykle mierzy się go w nanosekundach, w sieciach takich jak internet jest on rzędu kilkudziesięciu milisekund, jednak w przypadku wystąpienia problemów z funkcjonowaniem sieci (spowodowanych np. przeciążeniem serwera), może dojść do jego wydłużenia – nawet do kilku sekund.

Pojęcie lagu pojawia się często w serwisach IRC oraz sieciowych grach komputerowych, niejednokrotnie opisywane niepoprawnie jako ping (który sam w sobie jest programem do mierzenia lagów), gdzie oznacza ono zwykle duży lag (w kontekście gier powyżej 100-200 ms, dla IRC i komunikatorów więcej niż kilka sekund).

W kontekście poczty elektronicznej za duże uważa się lagi rzędu sekund, choć opóźnienie spowodowane jest częściej nie problemami w komunikacji, a przetwarzaniem i składowaniem wiadomości przez serwer pocztowy. Opóźnienia nie powinny wynosić więcej niż minutę, choć zdarzają się nawet kilkugodzinne. xDD

29.08.2010 17:34
^Jumper
odpowiedz
^Jumper
19
Pretorianin

Lagi po LAN'ie, odlot ;) Niedługo dotrą do Singla :P

29.08.2010 19:20
👍
odpowiedz
lolek9551
2
Junior

Lagi są jak plaga w DA początek i dotykają każdą gre z multiplayerem.Nękają nawet najlepszych graczy na najlepszych komputerach a powstają przez słabszych graczy,którzy nie mają tak mocnych łącz internetowych !

30.08.2010 00:54
odpowiedz
matti0
5
Junior

Lagi - są to kary zrzucane na ludzi grających w gry online, przez pradawnego boga Lagnosa. Niektóre z nich dotykają nawet tych którzy nie przenoszą swoich rozgrywek poza sieć LAN. Objawiają się one najczęściej wraz z błędem (także zwanym errorem). Częste lagi są objawami zapowiadającymi rychły BSoL (z ang. Blue Screen of Lag). Jest to najgorsza choroba karty sieciowej,mogąca zakończyć się śmiertelnie dla niej, a nawet dla router'a. Lagi najczęściej dotykają:
- słabołączowców, czyli osób posiadających wolne łącze internetowe,
- peer2peerowców, czyli osób korzystających nałogowo z sieci p2p,
- torrentowców, czyli osób korzystających nałogowo z torrentów
- wielokomputerowców, czyli osób korzystających z wielu komputerów podłączonych do internetu jednocześnie,
- tibijczyków, czyli grających w Tibię
- wow'owców, czyli grających w WoW'a
- cod'owców, czyli grających w CoD
- moh'owców, czyli grających w MoH (Tu najczęściej spotykane lagi po Lanie)
(pełna lista dostępna na stronie GRY Online w spisie gier)

Najlepszym rozwiązaniem mogącym uchronić nasz komputer od lagów jest niepodłączanie go do internetu, ani sieci LAN. Mniej polecane jest szybkie łącze (co najmniej 10 Gbit/s), a już rozwiązaniem zakazanym jest modlenie się Lagnosa, gdyż to tylko zwiększy częstotliwość lagowania.

Według starożytnych wierzeń jedynym kogo nie dotknęły lagi był Chuck Norris. Podobnież jako pierwszemu i ostatniemu udało mu się zlagować laga.

30.08.2010 02:01
odpowiedz
freeloki
9
Legionista

L.A.G., czyli Let's Attack Gonciarz. Są to małe wirusy, które ukazują się jedynie, kiedy w ich pobliżu pojawi się Sz.P. (Szakal) Krzysztof Gonciarz z tvgry.pl. Ja i moi koledzy, na ten przykład, nigdy takiego zjawiska jak L.A.G. nie zaobserwowaliśmy. Rozwikłanie tej zagadki jest proste: nigdy nie graliśmy w pobliżu (niezmiennie Sz.P.) Krzysztofa. Jedynym rozwiązaniem całej sytuacji jest, więc odseparowanie sprawcy całego zamieszania od społeczeństwa. Może to być ciężkie, bo pcha się on na wszystkie targi itp.. Jeśli jednak nie da się obiektu Krzysztof oderwać od społeczeństwa, to społeczeństwo musi się oderwać od niego. Run Del, run!

[Celem tego komentarza nie jest urażenie kogokolwiek. Z góry przepraszam Sz.P. Gonciarza za użycie jego osoby do niecnego rozwinięcia skrótu. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że o 2 w nocy było to jedyne co mi przyszło do głowy. W procesie twórczym tego komentarza nie ucierpiało żadne zwierze. Pozdrawiam.]

30.08.2010 09:54
😃
odpowiedz
Micher77
2
Junior

Lagi - Zjawiska paranormalne stworzone przez Złe Moce. Specjalizują się w sztuce irytowania ludzi. Lubią kable enthernet, routery targi gamescom. Gdy dopną swego wyświetlają mroczny i krwiożerczy tekst "DISCONNECT".

31.08.2010 12:53
odpowiedz
mik18
84
Generał

LAGI-To ze kosmici przylecą do Polski i chcą przejąć Polskę i będą rządzić a nikt tego nie będzie wiedzieć ze kosmici będą rządzić a jak to ten człowiek będzie mieć źle w głowie bo jak kosmita wejdzie jemu do głowy to potem nie będzie pamiętał i każdym człowiekiem tak samo się stanie a potem z atakują małpy i będzie wojna kosmity kontra małpy i to wygra małpy i zabiją wszystkich ludzi i będą małpy tam gdzie były kosmici

02.09.2010 21:38
Ychos
odpowiedz
Ychos
43
Pretorianin

Lagi to nic innego jak wymówka noobków na MP, "kurcze zabił mnie bo laga miałem" mówią, a prawda taka że lami! To co było na filmiku to zacięcia gry.

15.10.2010 19:27
😡
odpowiedz
andrzej1
30
Senator

Boże! Proszę was.........żenada ;/

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze

więcej

Popularne na tvgry.pl

Najgorsze Gry z kosza, na które cię nie stać
21:00
37358467

Najgorsze Gry z kosza, na które cię nie stać

593 266 wyświetleń 23 marca 2020

Najlepsza gra, którą zobaczy tylko 1% graczy
11:48
28726264

Najlepsza gra, którą zobaczy tylko 1% graczy

8 842 wyświetlenia 30 marca 2020

Najprostszy przeciwnik, który zabije cię tysiące razy
10:10
24522243

Najprostszy przeciwnik, który zabije cię tysiące razy

356 346 wyświetleń 23 marca 2020

Kiedy twórcy crapów robią dobrą grę
10:01
20436199

Kiedy twórcy crapów robią dobrą grę

396 102 wyświetlenia 23 marca 2020