tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Dragon Age: Inkwizycja gamescom 2013 - prezentacja świata (PL)

6 131 wyświetleń 21 sierpnia 2013

Film z gry Dragon Age: Inquisition z targów gamescom 2013 w którym twórcy opowiadają o grze i jej świecie.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.08.2013 08:13
Lucand
Lucand
86
Pretorianin

Mają sporą konkurencję w 2014r. więc lepiej żeby się postarali.

21.08.2013 12:37
Irek22
odpowiedz
Irek22
112
Grzeczny już byłem

Przekładając ze standardowego branżowego (EAWareowskiego) bełkotu:

DA: Inquisition ma zaoferować niespotykane dotąd możliwości.
Standardowy EAWareowski bełkot, za którym nic się nie kryje.

Obejmuje to lepszą interakcję, ważkie wybory, niesamowitą grafikę.
W końcu zauważyliśmy, że na tym polu konkurencja odleciała nam już lata temu, choć pamiętajcie, że w przypadku DA II też mówiliśmy o konsekwencjach podjętych w "jedynce"...

Z obecnym sprzętem i oprogramowaniem możemy osiągnąć nowy poziom immersji.
Zazdrościmy innym studiom, które mają wehikuły czasu i "obecny sprzęt i oprogramowanie" sprowadziły sobie z przyszłości już lata temu. Zmiana cyklu dobowego i pogodowego oraz poruszający się NPCe nadający światu trochę realizmu i zrywające grube nici, sztuczność i umowność ze światów w naszych dotychczasowych grach to niesamowita sprawa, jakiej nigdy dotąd - mimo kilkunastu tytułów RPG na koncie - nie potrafiliśmy zrobić!

Łączymy obszerny świat ze zwartą historią w stylu BioWare, by wynieść RPGi na wyższy poziom.
Nigdy wcześniej nie robiliśmy gier z obszernym/otwartym światem, więc nie wiemy, czy sobie poradzimy, ale EA już odpowiednio zadba o promocję.
Coś od Irka22 - historia w stylu BioWare - OMG, znowu... :P Czy ten koleś zdaje sobie sprawę, że RPGi już dawno wskoczyły na ów wyższy poziom, tylko to EAWare się zatrzymało, a więc cofnęło w rozwoju???

W nowej generacji RPGów skupimy się na swobodzie gracza. Chcemy, abyś to ty przejął kontrolę. Inquisition to dopiero pierwszy krok na tej drodze.
Od Irka22 - WTF? Tego nie da się przetłumaczyć bo to już jest szczyt branżowego, EAWareowskiego bełkotu, za którym nawet nie wiadomo co się kryje! Panie Ignorant Laidlaw, w RPGach gracze mieli swobodę już od lat 90. XX w. i nie potrzebna do tego była żadna "nowa generacja RPGów".

Możesz eksplorować świat, podziwiać grafikę (W KOŃCU TO NAJWAŻNIEJSZE W "NOWEJ GENERACJI RPGów"!!!), zajrzeć pod każdy kamień, przeczesać każdy krzak i wszędzie znajdować coś nowego. Za każdym rogiem ukryta jest niespodzianka.
Ryzykowne deklaracje, oczywiście to tylko ściema pod publiczkę, ale ładnie brzmi w wywiadach...
Hmmm... Z tego co wiem, Divine Divinity nie potrzebowała do tego żadnej "nowej generacji" ani "obecnego sprzętu i oprogramowania".

Inkwizytor jest taki, jakim go stworzysz. Elf, krasnolud lub człowiek. Mag, łotrzyk, wojownik. Masz dużą swobodę w kreacji postaci i kierowaniu jej decyzjami.
Normalnie... WOW!!! "Wyższy poziom RPGów", "obecny sprzęt i oprogramowanie", "niespotykane dotąd możliwości" - jak to dobrze, że wychodzą tzw. next-geny bo nigdy wcześniej nie było możliwości, by stworzyć takie cuda, a teraz będzie to możliwe! Jeszcze raz WOW!

Przy tym musisz dokonywać wyborów moralnych. Czy ocalisz wioskę przed pożogą, czy pozwolisz jej spłonąć. Wybory wpłyną na inkwizycję. To gracz zdecyduje, którą drogą pójść.
Eh, no tak... Ile to już razy słyszeliśmy ze strony EAWare...?

Fajne jest to, że zamiast pracować dla kogoś, masz agentów pracujących dla ciebie i możesz ich wysyłać na misje.
TOR się kłania, ale to co sprawdza się w MMO wcale nie musi się sprawdzić w singlu, tym bardziej RPG. Wysyłanie agentów na misje... I jak to się ma do wcześniej wspominanej "immersji"...?

Bla, bla, bla...
Dlaczego odnoszę wrażenie, że z RPGów planowanych na 2014 r. lepiej będę się bawić przy Wiedźminie 3, Project Eternity i Wasteland 2...? Aha, no tak - to EAWare.

21.08.2013 13:52
odpowiedz
Darek3207
14
Legionista

Mi to wygląda na Wiedźmina z dodaną kreacja własnej postaci i nic więcej ale oczywiście czekam

21.08.2013 15:09
odpowiedz
FischPatryk12345
26
Chorąży

Zapowiada się dosyc ciekawie, coś innego niż standardowe rpg-i, oby tylko tego nie zwalili, tak jak DA II, które miało byc "genialne"

07.10.2013 11:06
odpowiedz
Volzung z Nichor
1
Junior

Jak patrzę na te komentarze ociekające nienawiścią to mnie wykręca na lewą stronę -.- Ludzie o co wam chodzi ? Jak dla mnie DA3 będzie strzałem w dziesiątkę i myślę że idealnym zwieńczeniem całej serii ... Jak dla mnie Inquisition jak i poprzednie części DA mogą śmiało konkurować z całą serią Wiedźmina który z pewnością będzie faworytem w nadchodzącym 2014 roku