tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca
Standard
Premium HD

Posiadając Abonament Premium wyłączysz reklamy i pomożesz nam tworzyć nowe filmy.

Might & Magic: Heroes VI frakcje

5 398 wyświetleń 31 lipca 2011

Wideo z Might & Magic: Heroes VI od Black Hole Games | Opublikowano 2011-07-31 13:28 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 2:27.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.07.2011 13:40
zanonimizowany698987
53
Generał

Tak jak SETTLERS skończyło się na 3 części i się już nigdy nie podniesie, tak z "HIROSAMI" jest identycznie.

29.07.2011 14:25
👍
odpowiedz
damik
16
Legionista

przesadzasz. Może kolejne części nie są aż tak długowieczne jak Heroes 3, ale nie można powiedzieć, aby były one złymi grami. 4 jest ogólnie bardzo grywalną częścią. Co do 5 została zrobiona bardziej pod grę w kampanię, fabuła super, grafika też. Nowa część pewnie też będzie pod kampanię zrobiona bardziej. Tyle ile jest przedstawionych frakcji wystarcza, mam nadzieję, że w odp dodatkach dojdą nowe i tyle. Bardzo dobrze zrobiono również z wprowadzeniem nowych jednostek do miast, przynajmniej nie brną ciągle w tym samym. Jedyna szkoda, że ogólnie miasta i budynki zajmują za dużo miejsca, przez to nie da się tak eksplorować mapy (nie tak jak niestety w III). Lecz ogólnie jestem dobrej myśli co do gry. Trzeba pamiętać, że czasy się zmieniają i wymaga się czego innego od gier.

29.07.2011 17:06
odpowiedz
Original_G
35
Chorąży

Czy ktoś grający w BETĘ ma może problem z poleczeniom się z CONFLUX'em? Od jakiegoś czasu pojawia się błąd "Connection failed! Unspecified network error 0x800050002" Macie na to jakąś rade?

29.07.2011 23:28
👍
odpowiedz
Andre25
81
Konsul

Bredzisz Macro The Settlers III niby NAJLEPSZA część (może była) ? Jak by co nowe kontynuacje serii są świetne.Tak samo tyczny się Heroes-ów III.cz była dobra.Na dzień dzisiejszy rządzi V + dodatek Dzikie Hordy.Więc bardzo się cieszę i zacieram ręce na premierę nowej odsłony.

30.07.2011 03:40
😒
odpowiedz
Miszczogrzmot
46
Pretorianin

Ja się Homm5 rozczarowałem, kampania była kijowa, bo wszędzie były kretyńskie limity doświadczenia(wyskakujące w połowie mapy) i dlatego, że rzadko kiedy w misjach był w ogóle dostępny zamek frakcji, którą graliśmy(później w grze był nawet limit bohaterów). Większość mapek niestety była misjami jednego człowieka, gdzie latało się samym bohaterem po mapie. Tak naprawdę aby sprawdzić co dana frakcja potrafiła, jak da się rozbudować zamek, jakie zdolności może mieć bohater, trzeba było odpalić multiplayera. A i tam z resztą było na starcie jakieś 6 mapek i brak edytora (który wypuszczono gdzieś w okolicy dodatku, kiedy już miałem gry dosyć). Dla mnie cała frajda z hirołsów to było zawsze levelowanie bohatera, rozbudowa zamku, zdobywanie wszystkich zamków i kopalni, dominacja mapy. Kiedy w połowie mapki wyskakuje mi limit xp, nie mogę się rozbudować, i nawet nie mogę sobie stworzyć kilku herosów-tragarzy(karawan w podstawce nie było), bo jest limit bohaterów, to mało mnie takie herosy bawią...

W grze było mało artefaktów i to do tego stopnia, że gdy kończyłem jakąś mapę, to miałem w ekwipunku po 5 sztuk przedmiotów i to z różnych rodzajów. w ogóle było sporo błędów: pasek inicjatywy przeskakiwał zbyt wolno i często kazałem niepotrzebnie czekać jakimś jednostkom(btw. była opcja czekania, a nie dali do niej przycisku haha), było sporo wtop w polonizacji, wymagania sprzętowe były tragicznie wysokie (gdy patrzyło się na mapę z kamerą "na płasko" dwa gf6800 w SLI wysiadały, przy tym grafika była taka sobie. Bitwa z bossem końcowym też z tego co pamiętam działała strasznie słabo.

BTW. całkiem fajne jest M&M: Call of Heroes na ps3, X360 i DS, choć herosy to nie są.

30.07.2011 08:01
odpowiedz
chudyr
4
Legionista

Szkoda że zabraknie krasnoludów... Co do Homm5 to fabularne najbardziej podobała mi się Kuźnia Przeznaczenia.

30.07.2011 08:21
Mutant z Krainy OZ
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
202
Farben

Miszczogrzmot --> We wszystkich Heroesach jest limit poziomów nałożony na bohaterów w kampaniach, to jedyny sposób by upilnować poziom trudności w poszczególnych misjach kampanii.

Owszem, map w podstawowym H5 do gry poza kampanią wiele nie było, dodatkowo nie było generatora map losowych, ale trzeba pamiętać, że teraz gracze oceniając H3 oceniają go w całości, czyli z dwoma dodatkami, H5 należy tak samo oceniać, a Dzikie Hordy to gra bardzo dobra, dla mnie lepsza od trójki, powinieneś zaryzykować i sprawdzić ten samodzielny dodatek.

30.07.2011 12:39
Lucand
odpowiedz
Lucand
82
Pretorianin

Wierzę że zbalansują frakcje i same jednostki. W becie od razu dało się zauważyć że ilość>jakość. Jednostki pierwszego poziomu są zbyt silne w porównaniu do jednostek 2 czy 3 poziomu. Jednostki w H6 wyższych poziomów 2 i 3(np anioły z przystani) są drogie co oczywiste i nie wielki jest ich tygodniowy przyrost, lecz po prostu są słabe w porównaniu do np. pretorian. W H5 1 anioł bez problemu zabiłby 100 chłopów, w H6 1 anioł miałby spore problemy z 10 pretorianami, którzy są jednostkami tanimi i łatwo dostępnymi. To też psuje frajdę związaną z chęcią wybudowania siedzib najsilniejszych jednostek.

30.07.2011 14:09
yestri
odpowiedz
yestri
79
Magister Equitum

necropolis im nie wyszło, choć to tylko otoczenie to nie powinno być tak oświetlone. Przecież można było dać jakąś mgłę i żeby tak tego słońca nie było widać ;/

31.07.2011 18:42
dj_sasek
odpowiedz
dj_sasek
105
Freelancer

Mi się betka bardzo spodobała. Gra jest dużo świeższa niż poprzedniczki i ma naprawdę kilka ciekawych nowych rozwiązań. Będą to inni Herosi, kto wie czy nie lepsi dlatego.

01.08.2011 10:11
odpowiedz
Fred_RP
10
Legionista

Original_G za 7 dni ponoć ruszy 2 tura BETY, chyba wtedy twój i całej hordy innych graczy problem zostanie rozwiązany:)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze