tvgry.pl Najnowsze Tematy Zwiastuny gier Zwiastuny filmów Współpraca

tvgry.pl informacje o nas

Największy w Polsce serwis z filmami video na temat gier komputerowych i konsolowych.

Załoga tvgry.pl

Dowiedz się więcej o swoich ulubionych redaktorach

  • Gambrinus - Grzegorz Bobrek, Redaktor Prowadzący tvgry.pl
  • Kacper - Kacper Pitala, Zastępca Redaktora Prowadzącego tvgry.pl
  • Hed - Szymon Liebert, Redaktor tvgry.pl
  • Arasz - Mateusz Araszkiewicz, Redaktor tvgry.pl
  • Jordan - Jordan Dębowski, Redaktor tvgry.pl
  • Fanggotten - Redaktor tvgry.pl
  • Splinter - Redaktor tvgry.pl

Redaktorzy o sobie

Historia tvgry.pl

Najważniejsze kroki milowe w historii tvgry.pl to:

Kwiecień 2017 – kolejna ważna zmiana. Rezygnujemy z dotychczasowego playera na tvgry.pl i przechodzimy całkowicie na wsparcie kanałów na YouTube. Wszystkie nowe materiały trafiają jednocześnie na TVGRYpl albo TVGRYplus. W marcu przebijamy dotychczasowy rekord i osiągamy 10 milionów odsłon miesięcznie na głównym kanale oraz w sumie 425 000 subskrypcji.

Grudzień 2016 – otwieramy kanał TVGRYplus, gdzie trafiają wszystkie materiały do tej pory niepublikowane na YouTube. To tam znajdziecie Flesze i Przeglądy tygodnia!

Październik 2016 – wychodzimy do ludzi i całą ekipą jedziemy na WGW 2016. W tym czasie całkowita liczba odsłon na kanale TVGRYpl przebija 100 milionów odsłon. W styczniu 2015 mieliśmy ich zaledwie 5 milionów!

Sierpień 2015 – trzecie wakacje z rzędu, które przynoszą dobre wieści. Dochodzimy do 100 000 subskrypcji! Radości nie było końca (poszliśmy na piwo).

Sierpień 2014 – punkt zwrotny w rozwoju kanału TVGRYpl na YouTube. To od publikacji pierwszego materiału z dodatku do Wiedźmina 3 rozpoczyna się nagły przyrost subskrypcji i odsłon.

Sierpień 2013 – nowa strona tvgry.pl, nowy redaktor prowadzący oraz zmiana kierunku w tematykach filmów. Od tamtej pory zaczęliśmy celować mocniej w publicystykę i analizy.

Marzec 2012 – Krzysiek Gonciarz z resztą ekipy przygotowuje legendarny program „Kupa na głowie”, który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Hit kanału na YouTube!

Czerwiec 2010 – przeprowadzka pod nowy adres w krakowskich Bronowicach. Od tamtej pory urzędujemy na ulicy Zapolskiej 16A.

Lipiec 2009 – start tvgry.pl – pierwszej polskiej strony poświęconej wyłącznie filmom z gier.

Październik 2007 – prehistoria materiałów wideo na stronie GRY-OnLine.pl. Pierwsze przymiarki do filmów z gier i wideo zapowiedzi w ramach działu GOL video.